25-01-2015 Архив 1126

Зима

Про Пісню Встречайте зиму. Блог Іванки Дусько.

Зима. Навіть снігом замело, що рідкість останніми роками. Але для мене новорічний настрій це не сніг, вірніше не тільки сніг, мандарини, ялинки, гаряче капучіно. Є ще одна дуже важлива деталь – музика. Музика повинна бути хороша і новорічна. І цього року до мого святкового плейлисту долучилась одна дуже приємна пісня від одного, не менш приємного, музиканта. Дмитро Шуров (Pianoбой) презентував «Встречайте зиму»

Автор наголошує, що зима прекрасна, що її потрібно зустрічати «як літо, як кращого друга» і текст доповнено надзвичайним піано супроводом. Закриваєш очі і бачиш ту зиму, цих дітей. Часом з’являються нотки меланхолії і зразу ж зникають, перед очима знову заметіль і музика.

Саме такі пісні і створюють новорічний настрій. Згадується перший зліплений сніговик, намоклі від снігу рукавиці, як катаєшся на санях, а мама кличе обідати. А куди це все поділось, зараз? Тільки кожного ранку оновлюю інтернет, щоб дізнатись скільки нижче нуля, і що одягнути. А коли ще й чекаю на маршрутку більше 10 хвилин, то мрію тільки про літо і +30. Не знаю як вас, а мене пісня повернула у мої 5. Де були оті цукерки-півники, де гуляла з батьками за руки і мандарини мені давали вже очищені. Тоді я ще не знала ким стану коли виросту, але точно знала, що сніговика потрібно закутати у татків шарф на ніч, щоб не змерз, а потім пила бабусин чай і щиро вірила, що завжди так буде. Це все за 3 хвилини, поки лунала пісня.

Зігрівайтесь теплом близьких людей зимовими вечорами і слухайте хорошу музику.

Іванка Дусько - Щось МоєЧитайте также