29-01-2015 Архив 1338

Колос альбом «Як я живу» #1

Колос альбом «Як я живу» #1

Цей альбом вже тиждень живе у моїй голові. Колос потішив своїх шанувальників новим альбомом, вірніше його першою частиною.

Трохи про автора. Сергій Мартинюк народився у недалекому 1987 за кілька днів до нового року, у периферійному Дубно. Там виростав, ходив до школи, вчився протистояти світу, слухав Земфіру, ганяв у футбол, писав наукові роботи з історичного краєзнавства, взував конверси, шукав себе. Згодом навчався у Луцькому університеті, зверніть увагу, на історичному факультеті. Пізніше, маючи досвід організатора концертів, вирішив створити гурт, знову ж таки зверніть увагу, не маючи музичної освіти. Знайшов хлопачків близьких по духу, створили гурт Фіолет і понеслось. Сингли, фестивалі, перші місця, альбоми, тури, повні зали. Паралельно Сергій також є одним з організаторів фесту «Бандерштат», і продюсером гурту «Golev». Крім творчості гурту, Колос займається одноіменним сольним проектом, туди входять стилістично інші пісні ніж ті, які можна почути на виступі Фіолету. Яскравим прикладом є цей альбом.

У свій 27 день народження, музикант поділився новеньким. В цілому альбом цікавий, різносторонній. Від акустичних пісень до дабстепу і закінчується віршами начитаними автором під музику. Для мене стало відкриттям те, що присутній стиль клубної музики, раніше за творчістю Сергія такого не помічалося, але мова не про це. Я особисто не люблю клубну музику. Для мене хороша пісня це та, в якій цікавий музичний супровід або змістовні слова, а ще краще, коли це поєднано. В танцювальній музиці не завжди якісний ремікс на трек, а сенсу у словах тим більше нема. А ці пісні наглядно демонструють, що це можливо! Хороший клубний ритм ідеально підходить до слів і це приємно слухати.

Коротко по піснях.

1 «Морфій» feat Вова Мех

Під цей трек хочеться тільки закрити очі і слухати. Всі проблеми і справи втікають, є тільки ти і музика

2 «Колискова» назва пісні говорить сама за себе. Акустично і дуже ніжно.

3 «Один» Як на мене, відверта і особиста пісня. Співак ділиться власними відчуттями від життя під легку музику.

4 «До нового року feat Kat» Дуже новорічно, сніжно, світло. В цій пісні Сергій звучить не сам, а з Katrin Pictures, що доповнює, і в результаті вийшло досконало.

5 «Вічно жити» feat Вова Мех, Жека. Моя улюблена, з цього альбому. «найбільше боюся смерті, тому і зайнявся свого часу музикою» - слова автора. Колос проріс у свої пісні, а вони у наші серця, і він дійсно буде «Вічно жити» в піснях, віршах, в нашій пам’яті і у всіх, хто слухатиме.

6 «Вірш про тебе», 7 «Вірш про час». Вірші про буденне і абстрактне водночас. Хороші.

Весною обіцяють тур. Раджу наживо відчути ці пісні.

Іванка Дусько - Щось МоєЧитайте также