Us – нове ім я в сучасній українській музиці

Гурт Us – нове ім

На небосхилі сучасної української музики з'явилася група, яка може запропонувати своєму слухачеві якісний музичний продукт, що відповідає основним тенденціям актуальної світової сцени.

У витоків створення групи Us стоять три людини – Іван Розін, Макс Смоголь і Олег Тарасенко. Робота над проектом почалася ще в 2013 році, і в даний момент музиканти готові пред'явити перші плоди своєї творчості слухачам.

Ваня, Макс і Олег мають за плечима досвід в українському шоу-бізнесі і грають разом близько десяти років. За цей час їх навички відточувалися, а смаки трансформувалися під впливом один одного. Їх останнє спільне захоплення електронною музикою (зокрема - Thom Yorke, Apparat, Modeselektor) переросло в Us.

Суть Us – це експерименти з музичними стилями і природою звуку – електронного, гітарного і вокального. Всі треки і аранжування до них музиканти створюють разом, спільно «приручаючи» cінтезатори, контролери та інше «залізо». У що виллються ці досліди, музиканти прогнозувати не беруться. За їх словами, вони йдуть за музикою:

«...Us – це ми, близькі люди, які зібралися, щоб грати. В нас звучить інша музика. І є потреба віддавати її такою, яка є, без оглядки на формати і думки. Нам подобається досліджувати, наскільки емоційним і «промовистим» може бути сам звук. Ми не боїмося помилитися і будемо робити те, що відчуваємо, поки це приносить нам радість».

В якості дебютного синглу-презентації групи Us був обраний трек «Last War». Незабаром можна буде побачити і відеокліп на цю композицію, робота над яким зараз у самому розпалі.

Us:

Іван Розін – гітара, електрогітара, вокал, аранжування

Макс Смоголь – гітара, електрогітара, вокал, аранжування

Олег Тарасенко – бас-гітара, бек-вокал, аранжуванняЧитайте также