Google + DocuSign

Google та DocuSign
Google вирішила направити частину наявної у компанії готівки на ринок цифрових підписів для електронних документів через власний венчурний фонд.

Сьогодні стало відомо про те, що інвестиційний підрозділ Google вклав кошти у компанію DocuSign. Технології цієї компанії використовуються бізнесом для підпису цифрових рахунків, договорів та інших юридично значущих документів. Згідно з офіційною статистикою, на сьогодні сервісами DocuSign користуються близько 20 млн осіб, що підписали більш 150 000 000 цифрових документів. Щодня база користувачів DocuSign збільшується приблизно на 60 000 чоловік.У підрозділі Google Ventures кажуть, що прийняли рішення про інвестування в DocuSign через великі перспективи ринку електронних підписів і активного впровадження відповідної технології в бізнес-середовищі. Крім того, Google не виключає в майбутньому інтеграції сервісів DocuSign з власним хмарним сервісом Google Docs. На сьогоднішній день сервіси DocuSign побудовані таким чином, що користувачі завантажують на сервіс той чи інший документ в цифровій формі і запитують своїх клієнтів або партнерів підписати документ якоюсь унікальною послідовністю або ініціалами. Подібна система отримала популярність у фінансовому середовищі, страхуванні і технологічних компаніях. Зараз DocuSign використовують компанії Cisco, Comcast, eBay, HP та інші. Одночасно з цим, DocuSign пропонує для споживчого ринку сервіс DocuSign Ink, що дозволяє звичайним користувачам розміщувати власні підписи, що засвідчують документи і файли. Сервіс працює як на ПК, так і на iPad, iPhone і Android. З файлів підтримуються всі формати MS Office, PDF і різні популярні формати систем розпізнавання текстів, факсів та інші.

У квітні цього року DocuSign вже реалізувала підтримку сервісу в Google Drive. У Google не повідомили розмір інвестицій, але в DocuSign кажуть, що інтернет-гігант був основним інвестором в рамках інвестраунда, який приніс компанії 55,7 млн. доларів.Читайте также