Інтернет-бізнес: як мама стала успішним бізнесменом

Венді Цао

Венді Цао, 45-річна мати і підприємець з Ванкувера, ніколи не підозрювала про те, що її ідея про створення м'яких плюшевих іграшок з малюнків дітей стане успішним підприємством, яке отримає світову популярність.Зараз електронна поштова скринька Цао завалена листами з усього світу - адресатами яких є як батьки, які хочуть зробити з малюнків своїх дітей м'які іграшки, так і інші підприємці, які планують відкрити власне схоже підприємство. 
Можна упевнено сказати, що кожен інтернет магазин буде радий мати у своєму асортименті такі іграшки.

У день Цао отримує близько 500-600 електронних листів - переважно від батьків, які бажають перетворити уяву своєї дитини в плюшеву іграшку.

Ідея створення м'яких іграшок на основі дитячої творчості вперше прийшла Цао в голову 5 років тому, коли її син ходив в дитячий сад.

Зазвичай ранець містить пляшку води, що-небудь, щоб перекусити, лист, фотографію і м'яку іграшку. Цао почала розмірковувати про те, що дати своєму синові з собою.

"Я думала, що, напевно, варто зробити для нього щось таке, що сподобається йому. Я збиралася зробити що-небудь у формі його улюбленої тварини. Однак він був у тому віці, коли діти малюють свій власний портрет. Так мені і прийшла в голову думка зробити ляльку з його малюнків."

Тут бере свій початок Child's Own Studio. Протягом перших кількох років справи йшли, м'яко кажучи, не найкращим чином. Цао каже, що їй навіть працювати доводилося вкрай рідко, не кажучи вже про отримання скільки-небудь значимого прибутку.

Перші рік-два вона отримувала три-чотири замовлення на місяць. Вартість таких м'яких іграшок починалася з 90 доларів плюс вартість доставки.

"Це досить важкий процес і він може зайняти від одного до двох днів на виготовлення однієї іграшки. Я вже було почала думати про те, що необхідно починати якусь нову справу, бо створення іграшок навіть окупалося насилу. Я навіть хотіла влаштуватися на неповний робочий день".

Але приблизно рік тому - минулої весни, якщо бути точніше - вона звернулася до соціальних медіа ресурсів. Завела сторінку на Facebook і власний блог. З тиго часу положення справ кардинально змінилося. Інтерес до її компанії став "вірусним".

Зараз попит виріс настільки, що одна Цао дійсно не встигає справлятися з роботою. Спочатку вона розраховувала, що їй доведеться працювати вдома і в невеликих масштабах. Але через великого числа замовлень, їй доведеться дещо переглянути. 


Читайте также