Google Translate навчився перекладати текст з фотографії

 Google Translate навчився перекладати текст з фотографії

Мобільний перекладач Google Translate навчився перекладати текст з фотографії, зробленої на камеру смартфона. У користувачів Android з'явилася можливість вибрати фотографію в якості методу введення тексту, який потрібно перекласти. На знімку потрібно пальцем виділити текст, який буде перекладений.

Функція доступна для користувачів смартфонів з вбудованою задньої камерою, що працюють на операційній системі Android версії 2,3 і вище. За фотографії можна переводити в тому числі і російський текст. Скачати або оновити додаток можна на Google Play.

Крім введення тексту за допомогою віртуальної клавіатури і за допомогою камери смартфона, користувачі можуть надиктовувати фрази голосом. Крім того, у додатку доступний рукописний ввід.

Нова версія Google Translate навчилася перекладати текст в процесі його введення. За весь час додаток встановили від 10 до 50 мільйонів разів, наголошується в Google Play. Більш точну інформацію сервіс не надає.

У Google є також додаток Google Goggles для Android. Він вміє розпізнавати образи по фотографії і формувати запити, пов'язані зі знятим об'єктом. Зокрема, в червні 2011 року в додатку з'явилася можливість переводити російські тексти.

Google вже розпізнає рукописний текст

Автомобіль Google 

Google персоналізує пошук 

Google + DocuSign  Читайте также