11-08-2012 Всё о кино 1074

Цілком таємно (Секретні матеріали). Кріс Картер

Цілком таємно (Секретні матеріали). Кріс Картер

Секретні матеріали створили і залишили після себе цілий культ, величезну армію фанатів по всьому світу, мільйони фанфіків, офіційних книг, журналів, постерів.

DVD з цим серіалом блискавично розкуповуються. У США, була навіть створена Церква преподобної Скаллі! Якість, хороша критика, мільйонна аудиторія прихильників - все це входить в термін «культове шоу».
І Секретні матеріали дійсно відрізняються від усіх інших серіалів. Більше глибини, вражаюча хімія акторів, геніальне музичне оформлення, якісна постановка і спецефекти, професійні сценарії. З'явившись в 1993 на екранах Америки, серіалу вдалося виділитися серед загального потоку та залучити глядачів своєю неординарністю. Секретні матеріали мають більше 100 нагород і понад 200 номінацій на найпрестижніші премії! Серед науково-фантастичного (і містичного) жанру більш жоден серіал не досягав такого визнання критики. Сам пан Спілберг захоплювався серіалом.
Те, що Секретні матеріали - явище, феномен, з цим практично ніхто не сперечається, хіба що ненависники. Секретні матеріали - це Ідея з великої літери, енциклопедія взаємин, змов, метафор і всієї паранормальщіни. Секретні матеріали - різножанровий серіал, включає в себе наступні типи: психологічна драма, наукова фантатсика, фентезі, містика, хорор, політичний трилер, детектив, комедія, фарс, пародія і т. д, і т. п. Як бачите, багатогранний серіал. Продуманий до дрібниць.


Источник http://kino-pup.com


Читайте также