Шаляпін в Америці

книга про великого російського оперного і камерного співака Федора Івановича Шаляпіна.

У США вперше вийшла  англійською мовою книга про великого російського оперного і камерного співака Федора Івановича Шаляпіна.


Вона розповідає про його гастролі по цій країні, зустрічах із шанувальниками, політиками та журналістами. Американськими літературними критиками публікація розглядається, як значний внесок у популяризацію російської культури в США.

"Книга, яка так і називається - "Шаляпін в Америці", випущена нью-йоркським видавництвом «Нова» і вже надійшла до книгарень", - повідомив сьогодні в інтерв'ю ІТАР-ТАСС її автор, ведучий американський дослідник творчості соліста Йосип Дарський. 

"Шаляпін 12 разів відвідував США з 1907 по 1936 роки - 11 разів гастролював і одного разу зробив тривалу транзитну подорож, - додав він. Американці незмінно зустрічали співака бурхливими оваціями, а преса характеризувала, як неперевершений бас з Росії".

Йосип Дарський першим із дослідників систематизував відомості про гастролі Федора Шаляпіна по США. У його книзі опубліковані таблиці, в яких по роках зведено інформацію про концерти і зустрічі соліста.

... Робота Дарського носить в цілому науковий характер. Вона, перш за все, орієнтована на фахівців. Однак, серйозний інтерес проявляють і прості читачі. Тираж розходиться, незважаючи на чималу ціну книги - 126 доларів.

Фёдор Шаляпин. 139 лет. Читайте также