УВАГА!!!! Набір музикантів в групу контрабасів та скрипок в австрійсько-український симфонічний оркестр K&K Philharmoniker.

оркестр K&K Philharmoniker

Музична агенція „Да Капо Україна“ оголошує додатковий набір музикантів на вакантні місця в групу контрабасів та скрипок в австрійсько-український симфонічний оркестр K&K Philharmoniker.


Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker заснований у Львові в 2002 році австрійським диригентом Маттіасом Георгом Кендлінгером. Сьогодні K&K Philharmoniker цінують вже в 16 країнах Європи за відмінну музичну якість і незвичну харизму. Понад 100 концертів з різними програмами K&K Philharmoniker щорічно виконує в кращих залах Європи, таких як Herkulessaal Münchner Residenz,Tonhalle Zürich, Konzerthаus Berlin, концертних залах Стокгольма, Копенгагена, Мадрида, Осло, Парижа, а також  в Wiener Musikverein.

Прослуховування відбудеться 19 жовтня 2012 о 17:00 год. за адресою: Львівська середня музична школа-інтернат ім. С. Крушельницької;

м. Львів 79005, вул. Зелена,10.

З програмою прослуховування можна ознайомитися на http://dacapo.at/Infoseite.html?Kategorie=Vorspiel

Для попереднього запису на прослуховування та за довідками звертатися за тел. +38/032/ 255-10-55; e-mail: info@dacapo.lviv.ua

ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ ПОШИРИТИ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ СЕРЕД ЗНАЙОМИХ МУЗИКАНТІВ!!!Читайте также