Фільм Кіри Муратової потрапив до конкурсу Римського кінофестивалю

курс на інтелектуальне авторське кіно

Сьогодні була оголошена програма VII Римського кінофестивалю.


І як вже зазначили журналісти, Марко Мюллер, що став цього року художнім керівником огляду, повністю змінив його концепцію. Він взяв курс на інтелектуальне авторське кіно.

Нова картина Кіри Муратової "Вічне повернення. Кінопроби" візьме участь в основному конкурсі сьомого Римського кінофестивалю, в який цього року увійшли 13 фільмів.

У картині одна і та ж сцена буде виконуватися різними  акторами.

Продюсер фільму Олег Кохан раніше розповів, що сценарій фільму побудований на реальній історії, що сталася колись із Кірою Муратовою, коли до неї прийшов однокурсник і почав розповідати про його стосунки із дружиною та коханкою. Бюджет фільму склав більше двох мільйонів доларів.

Програма міжнародного римського огляду була представлена у середу на прес-конференції в італійській столиці.

Сьомий Римський кінофестиваль пройде з 9 по 17 листопада в кіноконцертному комплексі "Аудіторіум" (Auditorium) і на інших майданчиках Риму. Худруком форуму з цього року став Марко Мюллер, з 2004-го по 2011-й очолював Венеціанський кінофестиваль.

Крім основного конкурсу, в якому бере участь 13 фільмів, і позаконкурсної програми, цього року на фестивалі з'явилося ще дві секції. Секція "Кіно XXI" (Cinema XXI) орієнтована на неотенденції сучасного кінематографу. Відкриється секція альманахом "Історичний центр" (Centro Historico) режисерів Акі Каурісмякі, Педро Коста, Віктора Еріс і Мануеля де Олівейри. Стрічка присвячена португальському місту Гімарайнш, обраному культурною столицею Європи 2012 року. Журі цієї програми очолить Дуглас Гордон. Інша програма - Prospettive Italia - складається з художніх, документальних і короткометражних картин італійських режисерів. Очолить журі цього конкурсу сценарист і режисер Франческо Бруні. Всього ж в рамках фестивалю буде показано 59 фільмів.Читайте также