32 роки гурту Depeche Mode

32 роки гурту Depeche Mode

Напередодні дня народження колективу, кумири кількох поколінь провели в Парижі прес-конференцію.


Вони сходилися, розходилися, затівали кожен сольну кар'єру і знову об'єднувалися для чергового диска або турне. І ось знову разом. У роботі новий альбом, в планах - великі гастролі.

Нью-йоркська студія, поверхи апаратури. "Depeche Mode" буквально прожила тут останні півроку. Записано два десятки композицій. Мартін Гор, автор більшості пісень групи, говорив, що 3-4 - композиції з нового альбому він вніс би в число своїх найкращих.

"Робота над диском - завжди задоволення. Ми взагалі робимо те, що любимо. І це диво, що ми ще здатні на це" - Каже композитор і соліст групи "Depeche Mode" Мартін Гор.

Прес-конференцію з нагоди майбутнього турне провели в режимі онлайн, щоб дати можливість шанувальникам поставити запитання безпосередньо.

Паоло з Сардинії запитує:

"Коли ви стоїте на сцені і виконуєте композицію "Never Let Me Down again", і публіка береться за руки в одному пориві, те, що відчувають глядачі - це просто фантастика А самі-то ви що відчуваєте, коли бачите нас?"

"Це приголомшлива картина. Я стою за синтезаторами і іноді просто забуваю, що треба грати. Тому що бачити стільки людей, об'єднаних тобою, одним почуттям, - це дуже сильно" - каже музикант групи "Депеш Мод" Ендрю Фітчер.

Нове турне стартує в травні. На "Депеш Мод" чекають 25 країн. 34 концерти: перший - у Тель-Авіві, останній - в Мінську. А між ними будуть Афіни, Лондон, Париж, Берлін, Копенгаген, Київ. 22 червня - московський стадіон "Локомотив". 24 червня - пітерська "Арена".
Цієї неділі групі виповниться 32 роки. Вона як і раніше в числі найвідоміших у світі - 100 мільйонів проданих дисків. Шанувальники на всіх континентах. Майбутні гастролі зберуть більше півтора мільйони чоловік. У Німеччині, Угорщині та Франції квитки вже продані.

Группа Depeche Mode отправляется в мировое турне. Читайте также