Пол Маккартні: Йоко Оно не винна в розпаді The Beatles

вдова Джона Леннона Йоко Оно не несе провини за розпад гурту The Beatles
Пол Маккартні в інтерв'ю англомовному телеканалу Al-Jazeera заявив, що вдова Джона Леннона Йоко Оно не несе провини за розпад гурту The Beatles.

"Вона точно не винна у розпаді групи, - сказав у бесіді з відомим телеведучим Девідом Фростом 70-річний Маккартні. - Її немає в чому звинувачувати".

За його словами, Джон Леннон збирався йти з групи в будь-якому випадку.

Ці висловлювання завдають удару по відомій теорії, згідно з якою Йоко Оно несе відповідальність за те, що знаменита група розвалилася.

Колишній бітл стверджує також, що Леннон не написав би пісні "Imagine", якщо не відчув впливу концептуалізму своєї дружини.

"Коли з'явилася Йоко, його привернув до неї, серед іншого, її авангардизм, її світогляд, - розповідає Пол Маккартні. - Вона показала йому іншу дорогу в житті, яка його дуже притягала. Йому був час йти".

У бесіді з Девідом Фростом Маккартні розмірковує про втрату матері у віці 14 років і про смерть своєї першої дружини Лінди в 1998 році.

Він також розповів про свої переживання, пов'язаних з народженнями дітей і онуків, якими дуже пишається.

Після розпаду гурту The Beatles в 1970 році і Джон Леннон, і Пол Маккартні продовжували записувати музику і виступати на сцені.

На початку жовтня виповнилося 50 років з дня виходу в світ першої сорокап'ятки групи пісні "Love Me Do" в 1962 році.


Читайте также