Кулькову ручку за 170 доларів підключили до Wi-Fi

Компанія Livescribe,Sky WiFi Smartpen

Компанія Livescribe представила кулькову ручку Sky WiFi Smartpen.


Ручка фіксує те, що пише і малює користувач на папері, потім переводить начерки в цифрову форму і передає по бездротовій мережі в "хмару".

Особливість ручки - здатність підключатися до мереж Wi-Fi і інтеграція з сервісом Evernote (саме там зберігаються записи і малюнки).

 Зайшовши на свою сторінку в Evernote, користувач може переглянути начерки і прослухати голосові замітки до них. Голос Smartpen записує за допомогою вбудованого мікрофона. Для оцифровки і збереження записів і малюнків необхідно, щоб вони робилися на спеціальному папері. На поверхню паперу нанесені маркери-крапки. Спираючись на них, ручка за допомогою інфрачервоної камери обчислює місцеположення стрижня. У ручки немає власної клавіатури. При підключенні до закритої мережі Wi-Fi користувач набирає пароль, торкаючись наконечником стрижня до клавіш QWERTY-клавіатури, намальованої на папері. Така клавіатура входить в комплект поставки Smartpen.

Ручка Sky WiFi Smartpen з 2 гігабайтами пам'яті коштує 170, з чотирма - 200, а з 8 - 250 доларів США. У вартість найдорожчої моделі входить річна підписка на платні послуги Evernote.

Livescribe і раніше випускала ручки з функцією оцифровки написаного і намальованого, проте вони не мали модуля для підключення до бездротових мереж. Щоб проглянути збережені ручкою записи, малюнки та голосові замітки, користувачеві потрібно було підключити пристрій до комп'ютера USB-кабелем.

Сервіс Evernote призначений для збереження і синхронізації нотаток, списків справ, фотографій та голосових заміток. З ним можна працювати як через сайт, так і за допомогою додатків для комп'ютерів і мобільних пристроїв.Читайте также