Музичний сайт для Chrome

Jam with Chrome

   Компанія Google створила незвичайний музичний сайт під назвою Jam with Chrome, доступний для користувачів браузера Chrome. Він дозволяє грати за допомогою клавіатури і миші на дев'ятнадцяти музичних інструментах, причому не одному, а разом з друзями. Розробники створили цей веб-додаток, щоб продемонструвати  можливості свого браузера.   Багато користувачів любили "Дадлі" Google, який дозволяв пограти на музичних інструментах, наприклад, на гітарі Gibson Les Paul. Тепер у цих людей справжнє свято: розробники Chrome створили цілу віртуальну студію, в якій можна зібратися разом з друзями і вдосталь побренчать на різних музичних інструментах.

   Google пропонує користувачам дві акустичні гітари, п'ять різних синтезаторів, п'ять барабанних установок, три бас-гітари і чотири електрогітари - все, що потрібно, щоб грати справжній рок.

    Додаток має два режими: легкий і професійний. У першому користувач керує інструментами мишкою, просто бавиться зі звуком. Система допоможе автоматично зробити звуки більш музичнішими: комп'ютер сам підбере аранжування та супровід. У професійному режимі можна домогтися по-справжньому реалістичного звучання: користувач управляє своїм інструментами з клавіатури. Трохи потренувавшись, з клавіатури можна видавати справжні гітарні соло або грати на ній як на піаніно. Ніщо не заважає схопити клавіатуру в руки і грати на ній, як на гітарі.
   Google реалізувала простий інструмент для запрошення інших учасників: для цього достатньо натиснути кнопочку внизу екрану. Щоб покликати своїх друзів, досить просто прислати їм посилання на сеанс.

    Jam with Chrome - це своєрідний експеримент, який повинен показати, які переваги може принести використання останніх досягнень мережевих технологій: Web Audio API, Websocket, Canvas, CSS3, HTML 5, хмарних технологій та іншого. Додаток було написано на розробленій Google мові Go.Читайте также