Firefox виповнилося 8 років

Минулі сім днів можна назвати тижнем вільного і відкритого програмного забезпечення

  Минулі сім днів можна назвати тижнем вільного і відкритого програмного забезпечення.  По-перше, в понеділок операційній системі Android, заснованої на ядрі Linux, виповнилося п'ять років. За цей час вона змогла стати найпопулярнішою мобільною платформою в світі, заволодівши 75% ринку смартфонів. По-друге, в п'ятницю популярний браузер Firefox відсвяткував свій восьмий день народження.

  «Вісім років тому Mozilla запустила першу версію Firefox. Сьогодні, у 8 день народження Firefox, ми можемо з гордістю сказати, що наша місія не змінилася, хоч і змінився сам Інтернет. Сьогодні сотні мільйонів людей довіряють Firefox своє життя в мережі», - написав в офіційному блозі віце-президент відділу розробки Firefox Джонатан Найтінгейл.

  Варто відзначити, що розробники значно поліпшили безпеку Firefox: тепер за замовчуванням буде використовуватися механізм HSTS (HTTP Strict Transport Security), який активує захищене з'єднання через протокол HTTPS. Даний функціонал доступний в бета-версії Firefox 17.Читайте также