Астма може виникнути через мокру білизну на батареї

Астма може виникнути через мокру білизну на батареї

   Алергія і астма змушують страждати багатьох людей, які навіть не підозрюють про те, що самі винні у виникненні хвороби.


   Після вивчення умов життя людей вчені з Шотландії прийшли до висновку, що велика кількість вогнищ алергії можна виявити в кожному будинку.
Експерти зі спеціального відділу Макінтош, що займається дослідженнями навколишнього середовища, встановили одну побутову особливість, характерну для більшості домогосподарок. Багато жінок сушку мокрої білизни проводять безпосередньо в житловому приміщенні з використанням спеціальних сушарок або радіаторів опалення. З цією звичкою пов'язана висока вологість в будинку. Притому, що така середа створює ідеальні умови для розвитку пилових кліщів і цвілі, що є, в свою чергу, джерелами астми і алергії.

   Випрану білизну розвішують в кімнатах, бажаючи швидше висушити, 96% сімей. Однак не враховують, що ці кімнати є місцем їх перебування.

   Крім цього, небезпечні для здоров'я людини і одержали поширення кондиціонери для білизни. Їх високою токсичністю пояснюється те, що при їх випаровуванні виявляються різні алергічні реакції. У кондиціонерах виявлено присутність ацетальдегід - небезпечних канцерогенних речовин.

   Поради вчених зводяться до того, щоб в правилах облаштування та санітарно-гігієнічних нормах з'явилися вимоги про розміщення сушарок в окремих приміщеннях, непризначених для проживання людей. На додаток до цього фахівці просять пам'ятати про вентиляцію кімнат і необхідність гарного провітрювання свого житла.Читайте также