774
Sensation Innerspace Kiev 2012

Sensation Innerspace Kiev 2012

Сб, 05 мая 2012
Киев, Украина
Броварський проспект, 15 [на карте]

 Найголовніша танцювальна подія планети Sensation Innerspace відбудеться в Києві 5 травня 2012 року в Міжнародному виставковому центрі. Організатори цьогоріч представлять шоу Innerspace, яке будується на візуалізації енергетичної системи людини. 


Творці шоу, голландська компанія ID & T, вважають Innerspace своїм кращим творінням за всі 12 років існування Sensation. Крім інноваційних спецефектів і декорацій, важливою особливістю Sensation залишається унікальний дрес-код - відвідувачі можуть потрапити на захід тільки в абсолютно білому одязі. Своє нове шоу Innerspace організатори Sensation повністю присвятили духовності сучасної людини. 

Всі елементи уявлення, починаючи з футуристичних декорацій і спецефектів, і закінчуючи перфомансом з рухомою стелею і театралізованими номерами за участю акторів, акробатів і каскадерів, підпорядковані концепції Внутрішнього Простору Людини. Для української публіки Innerspace стане вже другим поданням від Sensation

Вперше ця подія відбулася в Києві в травні минулого року - шоу The Ocean of White зібрало 12 тисяч осіб, чверть з яких склали гості з Росії, Білорусі, Молдови, Азербайджану і країн далекого зарубіжжя. Нагадуємо, що хедлайнерами Sensation - 2011 стали знамениті діджеї і продюсери Fedde Le Grand (Нідерланди) і Martin Solveig (Франція). Крім цього, в рамках шоу виступили американський електронний дует Gabriel & Dresden, німецький музикант Jerome Isma-Ae і українські діджеї Lutique і Kirill Doomski. Лайн-ап Innerspace на даний момент тримається в найсуворішому секреті.

Sensation з'явився в Голландії 11 років тому і вже підкорив 17 країн і три континенти - Європу, Південну Америку і Австралію. За час свого існування його відвідало більше мільйона глядачів! Хедлайнерами Sensation в різні роки були найактуальніші артисти світової електронної сцени: Armin van Buuren, Tiësto, David Guetta, Paul van Dyk, Fedde Le Grand, Sander van Doorn, Felix Da Housecat, Deadmau5, Ferry Corsten і десятки інших зірок трансу і хауса.

Sensation Kiev (Innerspace)
Київ, Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), Броварський проспект, 15
5 травня 2012 року© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 марта 2012