816
в палающей темноте в молодом театре киев

Вистава У ПАЛАЮЧІЙ ПІТЬМІ в Молодому театрі

Пт, 12 апреля 2013
Киев, Украина
ул. Прорезная 17 [на карте]

Антоніо Буеро Вальєхо, переклад Сергія Борщевського У ПАЛАЮЧІЙ ПІТЬМІ Драма на 1 дію


Вони  можуть кохати  і ненавидіти по-справжньому, можуть страждати і зраджувати по-справжньому, можуть знущатись і навіть вбивати по-справжньому.

Особливо, коли вони підлітки. Особливо, коли сліпі…по-справжньому.

Вистава «У палаючій пітьмі» – перша в Україні постановка п’єси найкращого  іспанського драматурга другої половини ХХ століття - Антоніо Буеро Вальєхо,  оригінальний переклад якої, здійснивСергій Борщевський.

Саме цією п’єсою Антоніо Буеро Вальєхо дебютував як драматург (1946 р.). На написання першого варіанту він витратив тиждень. Згодом, автор вніс ряд правок. Перша прем’єра  відбулась 1 грудня 1950 року, в Національному театрі «Марія Герреро» (Мадрид).

«Це твір символічний. Однак, стверджуючи таке, варто протистояти схематичності змісту, що його зазвичай вкладають у це слово. Літературний твір повинен бути символічним, як саме життя, коли ми спостерігаємо його з належною увагою...Якщо однією з граней п’єси є, приміром, жертва людини, котра наважилась зректися суспільства, в якому вона жила, і яке принесло її в жертву, а проте зазнало впливу її слів, я лише згадую таким чином цей факт, який насправді є вічним».

Антоніо Буеро Вальєхо про п’єсу «У палаючій пітьмі»

 

Над виставою працювали:

постановка та музичне оформлення –н.а. України Станіслв Мойсеєв

асистенти режисера – н.а. України Олександр Гетьманський Анатолій Петров

художник – постановник – Юлія Заулична

пластика – Таміла Петрощук

Ролі виконують: Я. Глущенко, Артем Мартинішин, Павло Алдошин, Ольга Васинюк, Павло Римкевич, Олексій Прокопенко, Валерія Ходос, Анатолій Кривий, Христина Ярошенко, Марк Дробот, Анатолій Петров, н.а. України Валерій Легін, н. а. України Лідія Вовкун.

Квитки можна придбати в касі театру за адресою вул. Прорізна, 17

тел. каси 278-73-92

РЕПЕРТУАР МОЛОДОГО ТЕАТРУ на квітень 2013

 
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 19 марта 2012