187
дагадана тур

DagaDana Всеукраїнський тур! Київ

Ср, 25 апреля 2012
Киев, Украина
Бессарабська, 2а [на карте]

DagaDana вдруге відправляється у тур Україною!


25 квітня з концерту у Фестиваль-ресторації «Диван» розпочнеться всеукраїнський тур гурту DagaDana. Польсько-українське тріо вже давно добре знане в Європі, і на цей раз протягом другого туру в Україні відвідає сім міст і столицю Молдови Кишинів!

DagaDana з притаманною їм легкістю поєднує фолк, джаз і електроніку в одне ціле, створюючи тим самим власний неповторний стиль. Концерти DagaDana завжди сповнені емоцій, адже окрім класичних інструментів (клавіші, електроніка, контрабас) музиканти використовують звичайні дитячі іграшки, які додають казковості і водночас іронії до всього, що відбувається на сцені. Зв’язок музикантів з публікою вражає –DagaDana протягом всього концерту по-особливому, власною мовою спілкується з глядачем.

DagaDana сформувалась після знайомства Даги Грегорович з польського міста Познань і Дани Винницької, колишньої вокалістки відомого українського джаз-бенду «ShokolaD» зі Львова. Цілісності додає звучання контрабасу Міколая Поспєшальського - незмінного учасника гурту, що родом з Кракова.

У 2008 році гурт випустив перший реліз «Wygadana», а вже другий «Malenka» (2011) отримав найпрестижнішу польську премію «Frederyk». Цього року DagaDana не здає позицій і є також номінованою на отримання цієї нагороди.

«Ключем до успіху DagaDana є відсутність штампів і оригінальність, музиканти готові до експериментів і досліджень. В їх музиці відсутній пафос, але є своєрідний підхід до звучання народних елементів. Музиканти з легкістю справляються як з електронікою, клавішами, контрабасом так і з іграшками, мобільними телефонами чи пилкою під час виступу. Чи не шаленство? Тільки тоді, коли це необхідно» - пишуть критики про гурт.

DagaDana постійні учасники всесвітньовідомих фестивалів: Heineken Open’er Festival, Флюгери Львова, Фортмісія, ZA JAZZ Fest, L2, Song ofSongs, Festival des Musiques du Désert (Марокко) та багатьох інших.

Організатори туру: NaturalEast, naturaleast.net

25.04 - КиївФестиваль-ресторація "Диван" (Бессарабська, 2а), 20:00
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 24 апреля 2012

Видео