145
афіша

"Тельнюк: Сестри" в Запоріжжі

Сб, 26 мая 2012
Запорожье, Украина
Запорожье, ул. 40 лет Советской Украины, 17 [на карте]

26 травня о 18.00 у БК Металургів Сестри Тельнюк представлятимуть свою поетично-музичну програму "Дорога зі скла".


 

"Дорога зі скла" (музика Лесі Тельнюк, вірші Оксани Забужко) – це музика надії, передана новою українською унікальною вокальною школою з відтінками драматизму, ліризму, інтимності та мелодекламації. Це театральне дійство, висловлене сучасною музично-поетичною мовою. 

Вірші Оксани Забужко, сучасної видатної української поетеси – є тією потужною силою, якої потребують усі покоління українців і не тільки. Вона, Оксана Забужко, робить Україну впізнаною у світі, розшифровує і передає коди наших предків, їхні голосіння. Забужко – це прорив у літературний Світ. Після випаленої "совком" землі – її голос це потужний паросток сили і надії в сучасній літературній мові. 

Сестри Тельнюк (заслужені артистки України та лауреати премії імені Василя Стуса) така ж могутня сила в сучасній музичній культурі. Сестри разом з Оксаною – без перебільшення два величні явища, що об’єдналися у поетично-музичний проект під назвою "Дорога зі скла".

Аналогій проекту немає не лише в Україні, але й у світі. Супровід, що складається лише з трьох віолончелей – вишукане тло, на якому інтонації, тексти , що переходять часом на магічний шепіт, підсилюють ефект очищення.

"Дорога зі скла" - це не етно, це не фолк, це не рок!
Це – очищеня кровi.
Це – "Transfusions: Sisters"!

Вартість квитка: 50 грн 

Довідки за тел.: 068-448-20-58© md-eksperiment.org

Опубликовано: 30 апреля 2012

Видео