313
арсенале 2012 и я галерея Павла Гудимова

Олена Бланк в арт-центрі Я Галерея в Дніпропетровську в рамках Паралельної програми ARSENALE 2012

Сб, 14 июля 2012
Днепр, Украина
ул. Гусенко 17 [на карте]

Арт-центр Я Галерея в Дніпропетровську запрошує на відкриття виставки, що буде представлена в рамках Паралельної програмиПершої київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012. 


Домінанта - ретроспективна виставка Олени Бланк, в якій буде представлено як роботи з уже відомих серій "Сон" і "Дрова", так і нові роботи з серії "Сірий квадрат". Прекрасний керамічний обман цих творів справляє враження "артефакту" вічних людських істин, які протистоять хаосу сучасності. Поліно, яке не згорить у вогні, але розсиплеться від удару сокирою, подушка, яка манить, але на яку не покладеш голову, та сірий квадрат - не як протест, а як символ "дому", відкритості й незалежності, до яких "ані з наративом, ані з парадигмою, на жаль, не дістанешся"...
Проект Домінанта буде представлено в залі, а також на терасі арт-центру.
Запрошуємо Вас на відкриття виставки за участю автора, що відбудеться в п'ятницю, 8 червня, з 19.00 до 21.30, в арт-центрі Я Галерея в Дніпропетровську, на Гусенка, 17.
Домінанта. Олена Бланк
08.06 - 14.07.2012

Проект реалізовано за підтримки співзасновника арт-центру Я Галерея в Дніпропетровську Павла Мартинова. Окрема подяка в підготовці проекту - Олександру Семенюку та Михайлу Новаку.
За додатковою інформацією, коментарями учасників подій та фотоматеріалами звертайтесь:
координатор проектів Катерина Семенюк,  +380 67 567 30 20 , ks@ygallery.com.ua
 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 02 июня 2012