149
Вавель. Фотографії. Пйотр Клосек

Фото виставка «Україна – Польща: Софія – Вавель» Пйотр Клосек

Пн, 13 августа 2012
Киев, Украина
вул. Володимирська, 24 [на карте]

Урочисте відкриття виставки «Вавель. Фотографії. Пйотр Клосек»  відбудеться 06 червня (середа) о 17:00 у виставковій залі пам'ятки архітектури ХVІІІ ст. "Хлібня" 


Пйотр Клосек розпочав свою кар’єру фотографа понад 30 років тому зі співпраці з відомим журналом "Jazz Forum-International", з яким надалі співпрацює. Він є автором понад 200 обкладинок дисків класичної та джазової музики. Його фотографії можна побачити на дисках з музикою відомих польських композиторів, серед яких Кшиштоф Пендерецький та Вітольд Лютославський. Серед його робіт нерідко можна зустріти краєвиди міст. Виставка «Вавель» є прикладом цього.

У рамках проекту, на виставці у Кракові буде представлено фотографії Софійського собору, а у Києві – фотографії Вавельського королівського замку – пам'яток, які є серцем наших міст та країн.

 

Вавель – це відомий краківський пагорб на березі Вісли у Кракові. На ньому стоїть королівський замок. Вавель – це місце стародавнє та легендарне, яке відіграло у історії Польщі важливу роль. Протягом століть Вавель був політичним, релігійним та культурним центром Польщі. Вавель – це символ багатого культурного надбання поляків.

Виставку подовжено для відвідування до 13 серпня 2012 року.

вул. Володимирська, 24

телефон для довідок: 278-20-81, 278-26-20© md-eksperiment.org

Опубликовано: 05 июня 2012