289
бумбокс в киеве 2012

Бумбокс в клубе Stereo Plaza

Пт, 14 сентября 2012
Киев, Украина
ул. Киквидзе 17 [на карте]

В середині вересня гурт «Бумбокс» дасть концерт в рідному Києві, де незмінно збирає повні зали. Їх музика - це не хіп-хоп у чистому вигляді, і не рок, не джаз, не поп-музика і не просто фанк. Це все разом і щось більше.


У 2012 році «Бумбокс» відзначить восьму річницю сценічного життя. Лідер гурту Андрій Хливнюк, ді-джей-скретч-майстер Валік Матіюк і гітарист Андрій «Муха» Самойло так само нерозлучні, як і на самому початку.
«Бумбокс» починали як і багато хто: роздавали диски зі своїми піснями знайомим і знайомим знайомих. Розносили по десяткам радіостанцій. І знайшли свого слухача. На перших своїх виступах вони дивувалися: звідки народ в залі знає тексти їхніх пісень?
Але не все було так гладко: довгий час диски із записами лежали в офісах радіостанцій мертвим вантажем, тому що були повним неформатом. До тих пір, поки раптом не стали форматом. Рівне ті ж записи стали хітами, форматом і, більше того, отримали масу нагород. Андрій Хливнюк згадує кумедність моменту, коли нагороди та статуетки їм вручали ті ж люди, які викидали їх диски в сміттєві корзини офісу. Диски із записами «Вахтерам», «Та4то», «Хоттабич».
Тепер концерти «Бумбокс», де б вони не проходили, збирають повні зали, а їхня музика звучить у багатьох фільмах.
На виступі в Києві ви почуєте живцем нові хіти з останнього альбому «Все включено», а також добрі старі пісні, що давно лунають з багатьох динаміків навколо.

14 вересня. Stereo Plaza 

м. Київ, вул. Киквідзе 17© md-eksperiment.org

Опубликовано: 24 июля 2012