116
квартира днепропетровск джаз

Vojtech Prochazka Trio в "Квартирi" учасники фестивалю "Джаз-Коктебель 2012"

Вт, 28 августа 2012
Днепр, Украина
Красная площадь, 3 [на карте]

28 серпня о 19.00 арт-центр "Квартира" запрошує вас на концерт блискучого норвезько-чеського  гурту  «Vojtech Prochazka Trio» (experimental jazz), якi вперше приїдуть в Україну. Гра гурту -  абсолютно нетрадиційна. 

Cвоєрiдна загадковiсть та  повна зростаючої напруги музика, абсолютно поглинає увагу і не відпускає аж до останнього моменту.  Вас чекає безмежно чарівний світ експериментального джазу!

Якщо ви не встигаєте зануритися у події Джаз-Коктебелю 2012,  але цінуєте нову та якісну музику - цей концерт саме для Вас. Пропонуємо зануритися у суцільний джазовий експеримент, відчувши його вплив наживо!
Якщо у вас є сумніви щодо адекватності того, що ви почуєте, розлабтесь, адже виход за межі уяви без допінгу можливий і саме такий досвід ми пропонуємо в цей вечір.

Що про них пишуть?

«Рояль звучить як арфа, іграшки, або марімба... Дух Джона Кейджа точно літає десь поруч. Тріо веде діалог з глядачеами, який в той же час поза межами будь-яких жанрів і музики в традиційному її розумінні».

Хто вони насправді?
Трiо «Vojtech Prochazka Trio» -  постійні учасники фестивалів по всьому світу - Jazz Fest Brno, Natt Jazz Bergen, Jazzinec Trutnov, а також фестивалів Франції, Швеції, Польщі, Німеччини, Словаччини та ін. 
Vojtech Prochazka Trio – спільний проект чеха Войцеха Прохаська з двома норвежськими музикантами.  Гурт стартував у 2008 році, перш за все, як джазове тріо, коли Прохасько приїхав до Норвегії на навчання і познайомився із Адріаном і Торе,  добре відомими перформансистами.
Войцех пише музику до німого кіно, Адріан і Торе співпрацюють з відомими французькими музикантами, а також кожен із них має декілька окремих проектів.Вони працюють над музикою до німого кіно «Людина з кіноапаратом» (1929) Дзиги Вертова.
Музиканти знаходяться в постійному пошуку нового звучання. Маючи за основу клавішне соло, музиканти експериментують з різними інструментами, додаючи електроніку. 
Зараз музиканти використовують іграшковий синтезатор, електричний орган, бас-гітару та ударні.
З 2010 року «Vojtech Prochazka Trio» створюють новий для себе формат живих виступів -  вони починають грати абсолютно імпровізаційні концерти, які самі по собі вже є неповторними і унікальними. Запис з одного із таких концертів буде виданий у 2012 під назвою "Red Red White Red". 
Не  пропустiть цей джазовий вечiр, наповнений загадковою музикою, що перетворюється в суцiльне задоволення!
Адреса:
арт-центр "Квартира",
вул.Червона площа 3 кв.1
Час: 19.00
Контакти:
Вартicть квиткiв: 50 грн© md-eksperiment.org

Опубликовано: 09 августа 2012

Видео