160
"БУХАРЄСТЪ" у арт-центрі КВАРТИРА

"БУХАРЄСТЪ" у арт-центрі КВАРТИРА український рок-н-ролл та байки разом з друзями!

Сб, 15 сентября 2012
Днепр, Украина
Красная площадь, 3 [на карте]

15 вересня о 19.00 арт-центр "Квартира" запрошує вас на концерт гурту БухарєстЪ, який занурить вас у атмосферу справжнього українського рок-н-роллу та дивних казок про людей, їх життя та філософські речі. Їх тексти, стиль виконання та образи - це легкий відпочинок для вух та очей усіх, кто втомився від рутини та роботи. Під них ви зможете співати, танцювати і радіти!

Бухарест - це файне місто на березі річки Димбовиці. А БухарєстЪ – це справжня філософія музичного, мелодичного, інструментального вживання алкогольних напоїв п’ятьма файними хлопцями з оригінальними зачісками, гітарами та яскравими поглядами на світ. Вони просто одного разу зустрілися. Одного засніженого січневого вечора 2010 року. Зустрілися, і з’явився БухарєстЪ!
Важко і легко одночасно охарактерізувати музичний напрямок гурту: є пісні у стилі рокабілі, є аудіозаписи, схожі на регі, є важкі рокерські композиції, та самі хлопці знають, що їхня музика – це справжній фірмовий рок-н-ролл. 
Саме той рок-н-ролл, де музика фірмова, а тексти українські, рок-н-ролл, який можна почути на записах Братів Гадюкіних та Віки Врадій – музичних персонах, які свого часу відкрили мешканцям нашого світанкового краю таке поняття як український рок.
БухарєстЪ – це позитивні стьобні байки про людей, які навколо, їхнє життя, середовище, сенс їхнього існування. Хто, як не БухарєстЪ заспіває що є голосу про п’яну Марину, яка дзвонить кожної хвилини?! 
Хто, як не вони, повідають історію про необережну Варвару, яка заполонила всю хату димом, поки смажила пухких курчат?! Хто ще знає напевно, що таке «чесна любов»?! БухарєстЪ знає все! 
Гурт не розповсюджує і не афішує імена і прізвища учасників, не дивлячись на те, що кожен з них ще до 2010 року вже встиг гідно продемонструвати себе на музичному Олімпі. БухарєстЪ – єдина команда, де під супровід декількох келихів віскі відкриваються всі завіси і таємниці.
Про незабутнє майбутнє:
На сьогоднішній день БухарєстЪ записав перший альбом «Енергія» і закінчує написання другого диску, пісні з якого сьогодні вже можна почути на концертах гурту.
У БухарєстЪа багато концертів, і БухарєстЪ обожнює своїх прихильників, а особливо, прихильниць. І якщо запитати, що у найблищих планах колективу, можна щиро відповісти: якомога більше людей, захоплених творчістю гурту! БухарєстЪ знає напевно, що немає більшої нагороди за старання, ніж люди, які ходять на концерти, на кожен з концертів БухарєстЪа у їхньому місті.
Вартість квитків:
50 грн (оплата на вході)
Адреса та як нас знайти:
Арт-центр «Квартира»
вул. Красна площа, 3 кв.1
Між вул.Короленко та вул.Карла Лібкнехта,
Між пабом «Big Ben» та кафе «Буфет на майадані»
Довідки: 
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 25 августа 2012

Видео