6746
Фестиваль Форпост 2015 Дух Воїна (1-3 травня)

Фестиваль Форпост 2015 Дух Воїна (1-3 травня)

Вс, 03 мая 2015
Каменец-Подольский, Украина
Каменец-Подольский [на карте]

Середньовічний лицарський турнір Форпост 2015 Дух Воїна

Дати проведення заходу: 1-3 травня 2015 року

Місце проведення: місто Кам'янець-Подільський, Стара фортеця

Середньовічні лицарські турніри - це дійства, які привертають шалену увагу мільйонів людей по всьому світу. Відбуваються вони головним чином в старовинних замках. В їх програму, окрім безпосередньо лицарських змагань, входять середньовічний ярмарок, театралізовані дійства, майстеркласи з середньовічних танців, вогняне ршоу тощо. Супроводжується все це виступом середньовічних музик-менестрелів. Сьогодні такі турніри можна побачити і в Україні. Кожен відвідувач турніру поринає в атмосферу середньовічної романтики та отримує неперевершенні враження.

Форпост 2015 Дух Воїна – четвертий поспіль щорічний турнір, який незмінно проводиться в одному з найкрасивіших туристичних міст України Кам'янці-Подільському у перлині міста – Старій фортеці. Цього року турнір пройде в партнерстві з Департаментом гуманітарної політики Кам'янець-Подільської Міської Ради та НІАЗ "КАМ'ЯНЕЦЬ".

“Форпост 2015" – це четвертий поспіль щорічний турнір, який незмінно проводиться в одному з найкрасивіших туристичних міст України Кам'янці-Подільському, у перлині міста – Старій фортеці. Турнір проходить в партнерстві з департаментом гуманітарної політики кам'янець-подільської міської ради та НІАЗ "Кам`янець" в самий пік весняного туристичного сезону – в перший травневий уік-енд. Організатор турніру “Фестивальна гільдія України".

Протягом трьох днів бійці змагатимуться за перемогу в групових та одинарних номінаціях.

На відвідувачів також очікує: ярмарок середньовічних та народних ремесел, майстер-класи з середньовічних та народних танців, смачна кухня, ігри і розваги для дітей та дорослих, музичні концерти, середньовічні вистави, факельна хода учасників вулицями старого міста.


Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 марта 2015