859
«ТАРТАК» запрошує на 15-річчя

«ТАРТАК» запрошує на 15-річчя

Сб, 04 февраля 2012
Тернополь, Украина
вул. Текстильна, 28 [на карте]

4 лютого в приміщенні Торгівельно-розважального центру Подоляни найдрайвовіший гурт української сцени «ТАРТАК» святкуватиме свій 15-тий День народження. В програмі ювілейного концерту презентація нового альбому, цікаві дуети та неочікувані сюрпризи.


…далекий 1996-й рік ознаменувався різними подіями: в Японії з’являються перші DVD диски, в Ізраїлі виходить перша версія ICQ, в Америці знайшли життя на марсіанському метеориті, а в Україні… економіст за освітою Сашко Положинський засновує гурт «ТАРТАК».

«ТАРТАК, певною мірою, починався як творча авантюра. Ці 15 років ми розвивалися, еволюціонували, шукали власний стиль та своє місце під сонцем. Як зазначила одна львівська радіоведуча – в Україні є поп-музика, є рок-музика, є альтернатива, а є група «ТАРТАК», – говорить фронтмен гурту Сашко Положинський.  – Це 15 років постійної боротьби. Боротьби за існування, за право вільно творити, боротьби з інтригами та спокусами».

Точкою відліку гурту є 1996-й рік. Саме тоді новостворений проект «ТАРТАК» бере участь у відбірковому турі фестивалю «Червона Рута» й стає лауреатом 1-ї премії в жанрі танцювальної музики. У 1999-му виходить перший кліп гурту на пісню «О-ля-ля», а наприкінці 2001-го побачив світ дебютний альбом «Демо_Графічний_ Вибух». «ТАРТАК» запрошують на різні фестивалі – «Таврійські Ігри», «Перлини Сезону», «Чайка», «Рок-Екзистенції». «Fort.Missia», «Бандерштат»…

«ТАРТАК» – це гурт, на рахунку якого сім повноцінних альбомів, 32 відеокліпи та десятки музичних хітів, таких як «100% Плагіат», «Я Не Хочу», «Стільникове Кохання», «Понад Хмарами», «Хулігани», «Ні, Я Не Ту Кохав» та багато інших…

Сьогодні «ТАРТАК» – це фронтмен гурту Сашко Положинський, клавішник – Андрій Благун, гітарист – Антон Єгоров, бас-гітарист – Дмитро Чуєв та барабанщик – Станіслав Шапаренко.


21:00 – початок ювілейного концерту гурту «ТАРТАК».

 60грн.

Торгівельно-розважального центру Подоляни© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 января 2012