461
Виставка Анни Єгорової «На грані». Дніпропетровський художній музей (23 квітня-31 травня 2015)

Виставка Анни Єгорової «На грані». Дніпропетровський художній музей (23 квітня-31 травня 2015)

Вс, 31 мая 2015
Днепр, Украина
вул. Шевченка, 21 [на карте]

23 квітня, о 16:00, у Дніпропетровському художньому музеї відкривається виставка робіт заслуженого художника України Анни Єгорової «На грані».

Виставка відкриває нову сторінку в творчості художниці та в сучасному мистецтві Дніпропетровщини. Представлені на виставці роботи з легкою іронією та сарказмом передають погляд майстра на проблеми сучасності й вічності.

У творах Анни Єгорової, крім живописної техніки, використовуються елементи об'ємно-просторової композиції, що сприяє встановленню безпосереднього контакту глядача з героями картин.

Анна Єгорова серією робіт «На грані» являє глядачеві приклад оригінального синтезу народного мислення із класичними художніми формами.

Кожна робота має індивідуальне художньо-образне рішення і технічно оригінальне виконання. Перуки, ордени, біжутерія, ключі, дзеркала, муляжі, скло, годинники, грошові купюри і лейбли всесвітньо відомих виробників – весь цей зовнішній матеріальний антураж стає невід'ємною частиною картини, створюючи атмосферу сучасного буття. Буття складного і суперечливого, вульгарного і піднесеного. Для того, щоб ці матеріальні речі стали частиною художнього твору, художниці довелося освоїти незвичні для живописця ремесла – тесляра і слюсаря, швачки і бутафора.

Своєрідність творчого бачення Анни Єгорової полягає у вмінні тактовно поєднати в одному творі елементи масової, кітчевої культури з філософськими думками на вічні теми добра і зла, почуттів і розрахунку, свободу вибору та вибору Свободи.

Ознайомитися з яскравою та нестандартною серією робіт Анни Єгорової «На грані» у Художньому музеї можна з 23 квітня по 31 травня.

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Музей працює з 10:00 до 17:30 (каса до 17:00)

вихідні – понеділок, вівторок

санітарний день – перша середа місяця

Тел. 744-60-35, 47-33-38© md-eksperiment.org

Опубликовано: 21 апреля 2015