619
С​вяткування Дня Батяра у Львові продовжено до 4 травня

С​вяткування Дня Батяра у Львові продовжено до 4 травня

Пн, 04 мая 2015
Львов, Украина
пл. Музейна [на карте]

Святкування Дня Батяра у Львові продовжено ще на один день. Отож, 1-4 травня у Львові на площі Музейній (біля Домініканського собору) збираються усі, хто хоче більше дізнатися про батярів, стати частиною батярської культури, відтворити настрій та запал, який панував у місті на початку ХХ століття, та разом відсвяткувати День Батяра у Львові!

«На численні прохання наших гостей ми вирішили продовжити фестиваль ще на один день. Виставка ретро автомобілів, ретро Fashion Market, батярська канцелярія та бетонний завод, майстер-класи батярських танців, безкоштовна екскурсія нетривіальними місцями міста Лева та багато іншого – свято запам’ятається кожному», - зазначив директор свята Андрій Сидор.

Все про батярів знають лише самі батяри. Відтак, 1 травня о 14.00 на другому поверсі у Львівській свічковій мануфактурі відомі батяри, Петро та Іван Радковці, проведуть відкриту лекцію про історію батярства у Львові. Міфи, легенди та чиста правда про батярів тільки на День батяра у Львові!

2 травня відвідувачі свята мають змогу взяти участь у першому львівському ретро вело променаді «Батяри на роверах», що об’єднає людей, які цінують стиль та міські велосипеди. Організатори сподіваються, це стане щорічним дійством та своєрідною присвятою львівській батярській міській культурі початку ХХ ст. Старт о 13.00 на площі Музейній. У програмі велозаїзду: майстер-клас з лінді-хоп та соло-джаз, вивчення всесвітньо відомої лінійки Шим Шам, нагородження кращого чоловічого та жіночого образу, пікнік та чаювання, кіно у парку, виставка раритетних велосипедів, фотостінка, а також ігри у петанг та крикет. Для участі необхіднозареєструватись.

Зазначимо, що на День батяра у Львові кожен може стати батяром та отримати батярське посвідчення. Цей документ засвідчує, що Ви є справжнім батяром, який любить файну забаву, справжній поціновувач гарних кобіт, почесний гість у всіх кнайпах, цінує добрі буцики, любить гарний дотеп та вміє повеселити себе та свою компанію і є почесним гостем на Святі Батяра.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 апреля 2015