99
Концерт Aртур Дуткевич Tрio

Концерт Aртур Дуткевич Tрio

Вс, 16 декабря 2012
Львов, Украина
вул. Чайковського, 7 [на карте]

Aртур Дуткевич – один з найвидатніших польських джазових піаністів, надає перевагу музиці «імпровізованого соло». Фіналіст престижного конкурсу Телоніуса Монка у Вашингтоні. Він був першим польським піаністом виконав свій сольний концерт на Міжнародній виставці музичної продукції MIDEM у Каннах. Виступав з видатними джазовими і блюзовими музикантами: Томашем Шукальскім , Гражиною Авгусцік, Деборою Браун, Лорою Шафран, Карлосом Джонсоном, Збігневом Намисловським, Яном Врублевським. 


Aртур Дуткевич – фортепіано

Павел Пущало  –контрабас

Лукаш Жита – барабани

 У програмі концертів тріо виконуються твори лідера групи Артура Дуткевича із останніх двох альбомів «Niemen Improwizacje» і «Hendrix Piano». Творчість Чеслава Немана, і Джимі Хендрікса,  давно надихає Дуткевича. Упродовж багатьох років він імпровізує із їхньою музикою і доводить, що вона може успішно виконуватись як у фоматі джаз-тріо так і на акустичних інструментах, як фортепіано і контрабас.

На цьогорічному фестивалі також очікують виступи: Daktari ( Польща),  Tomek Grochot Quintet feat. Eddie Henderson (США, Польща),   MIKE RUSSELL FEAT. KLOS & DABROWSKI PROJECT (США, Польща)

Aртур Дуткевич Tрio 

Львів: 16.12.12, 19:00

Львівська Обласна Філармонія ім. Людкевича (вул. Чайковського, 7)

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 18 ноября 2012