537
СВЯТО ПАМПУХА 2013 у Львові

СВЯТО ПАМПУХА 2013 у Львові

Ср, 09 января 2013
Львов, Украина
пл. Ринок [на карте]

Міське Свято Пампуха вже вчетверте поспіль пройде з 7 по 9 січня у Львові на Площі Ринок – це унікальний, своєрідний та колоритний період, коли в повітрі витає атмосфера виняткової духовності та свята.


Вподовж трьох днів на площі Ринок відвідувачі Свята Пампуха 2013 матимуть нагоду досхочу поласувати різдвяними пампушками, побачити понад 30 різдвяних феєрій та пізнати давні українські традиції.

 Цьогоріч на Святі Пампуха працюватиме унікальна Різдвяна пошта.Усі охочі зможуть відправити ексклюзивну різдвяну art-листівку, але й не лише її, адже пошта особлива. Від тепер на Святі кожен зможе відправити різдвяний подарунок чи сувенір друзям, рідним та коханим у будь-який куточок світу. А  Різдвяні поштарі Вам в цьому допоможуть! І все це зі Львова з любов'ю!

Нагадаємо, що традицію відкриття унікальної пошти було започатковано на Святі "На каву до Львова" та "Святі Сиру і Вина". ЇЇ вже встигли полюбити тисячі львів'ян та гостей міста. На численні прохання Пошта продожує своє існування і на наступних  фестивалях Львова організованих компанією "Дік-Арт".

Цього року VI Міське Свято Пампуха подарує численні дійства, парад найкращих вуличних вертепів, виступи дитячих ансамблів, різдвяні вистави та великий пампуховий ярмарок, де представлять неймовірну кількість різдвяних смаколиків, найпопулярніші з яких – пампушки.

Прогарма СВЯТА ПАМПУХА 2013:

 Конкурс на найкращий вертеп

 Конкурс господинь

 Конкурс пампухоїдів

Конкурс чортів та ангелів

 та багато інших цікавих розваг для дітей і дорослих.

Окрім інтерактиву, програма Свята Пампуха складатиметься з нових вражаючих атракцій, які стануть сюрпризом цьогорічного святкування.

А хочете подивитися, як випікають справжній український пампух? Хочете дізнатися історію його походження та фантастично провести час? Чекаємо Вас на VI Міському Святі Пампуха у Львові! Не пошкодуєте! Адже саме в Різдвяні свята хочеться не тільки відчути смак нашого солодкого улюбленця - пампуха, а й радість смакування ним у веселому колі сім’ї, друзів, сусідів і львів’ян загалом. 

з 7 по 9 січня 2013 року

м. Львів, Площа Ринок 

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 декабря 2012