637
Михайло Демцю

Михайло Демцю. Іспанський цикл

Ср, 18 января 2012
Киев, Украина
Київ, вул. Терещенківська, 13 [на карте]

До 18 січня 2012 року у галереї "Мистецька збірка" буде проходити виставка українського художника-експресіоніста Михайла Демцю.

На виставці будуть вперше представлені картини, створені під час роботи на пленері в Іспанії. У полотнах переважає ніжна пастельна гама, казкові кольори, відмінні від традиційного яскраво-оптимістичного стилю майстра.

"Це – унікальний цикл картин, що дарує мрійливий настрій та заглиблює глядача у медитативний стан спокою і гармонії, якого майже неможливо досягнути в сучасному бурхливому світі. Серія робіт "Іспанський дощ" створює атмосферу легкості і свіжості, заповнюючи простір приємними, прохолодно-літнім  настроєм, мерехтінням крапель дощу", – описує нові роботи художника директор галереї Максим Волошин.

Тож на виставці глядач зможе побачити "іншого" Демцю - художника-мага, художника-чарівника. Звичайно, експонуватимуться і класичні твори художника, що дасть можливість порівняти та оцінити контраст.

Михайло Демцю, один з найуспішніших сучасних художників України, впевнено говорить: "Львівський експресіонізм – це я!". Творчість Демцю вже давно відома і визнана за кордоном, а персональні виставки проходять у Франції, Німеччині, Бельгії, Росії, Голландії. Кілька років тому маестро Демцю створив розпис для сервізу на замовлення відомої німецької марки "Rosenthal", з якою у свій час співпрацювали такі мистецькі легенди, як Сальвадор Далі та Енді Уорхол.

Галерея працює: Ср-Нд з 11:00 до 18:00 (вхід в арку, 2-й двір). Пн, Вт - вихідні.

Тел. для довідок: (050) 136-47-37, (050) 856-04-48, (044) 234-14-27.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 января 2017