267
Приборкання норовливої

Приборкання норовливої. м. Київ (16 лютого)

Чт, 16 февраля 2012
Киев, Украина
пл. Івана Франка, З [на карте]


 16 лютого о 19.00 у Національному драматичному театрі ім. І. Франка відбудеться вистава "Приборкання норовливої" за п'єсою Вільяма Шекспіра.  


 


  Режисер-постановник – лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, нар. арт. Сергій Данченко

Ця комедія вражає жвавістю, іскристою дотепністю, витонченістю і, безумовно, красою і силою втіленого на сцені почуття кохання.

Люченціо, молодий аристократ, що прибув до Пізи після навчання у Флоренції, зустрічає у рідному місті двох сестер - Катарину і Б'янку - і закохується в останню. Б'янка тиха й покірна, на відміну від своєї норовливої сестри, яка весь час свариться з женихами - Греміо та Гортензіо, демонструючи свій палкий норов. Батько дівчат, Баптіста, не бажає віддавати заміж молодшу дочку, доки не засватають старшу.

Люченціо вирішує прослизнути у дім Баптісти під виглядом учителя музики, а свого слугу, Траніо, він умовляє жити в Пізі під машкарою господаря.

Тим часов до Верони прибуває Петруччо, приятель Гортензіо. Після смерті батька він бажає одружитися. Гортензіо розповідає, що для нього є дівчина на виданні, заможна й гарна, проте дуже нечемна й груба. Петручо певен, що впорається з будь-якою непокірною жінкою. Гортензіо також радить Петруччо увійти в дім Баптісти під виглядом учителя музики...

Тривалість вистави: 2 год. 30 хв.

Ціна квитка: 15 - 150 грн.

Тел. каси: 279-59-21

На метро їхати до зупинки "Хрещатик" (вихід на вулицю Городецького).

м. Київ, пл. Івана Франка, З 

 

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 января 2017