380
100 шедевров скульптур в арсенале

100 ШЕДЕВРІВ СВІТОВОЇ СКУЛЬПТУРИ У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ

Вс, 12 мая 2013
Киев, Украина
вул. Лаврська, 12 [на карте]

Вперше в історії України!
100 творів 20 знакових світових митців в одному часі і просторі! 

Місце проведення: Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал»
Прес-тур:         11 квітня о 17:00
VIP Preview:      11 квітня о 18:00

Проект здійснюється за сприяння АртФонду Ігоря Воронова

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» 11 квітня 2013 року вперше в Україні відкриває унікальний проект – 100 ШЕДЕВРІВ СВІТОВОЇ СКУЛЬПТУРИ, що представить в одному часі і просторі твори 20 знакових для світу митців.

Для того, щоб побачити хрестоматійні взірці світової скульптури, цієї весни не обов’язково їхати до Центру Помпіду, Музею Д’Орсе, Галереї Тейт чи МоМА – Мистецький Арсенал презентує скульптуру провідних авторів кінця 19 – першої половини 20 століття, таких як Огюст Роден, Арістід Майоль, Амадео Модільяні, Генрі Мур, Ганс Арп, Олександр Архипенко, Костянтин Бранкузі, Рембрандт Бугатті, Поль Гоген, Сальвадор Далі, Едгар Дега, Альберто Джакометті, Діего Джакометті,  Хана Орлова, Пабло Пікассо, Огюст Ренуар, Осип Цадкін, Жак Ліпшиць.

Виставка 100 ШЕДЕВРІВ СВІТОВОЇ СКУЛЬПТУРИ – меценатський проект на підтримку Мистецького Арсеналу. Завдяки колекціонерам в Україні концентруються яскраві твори світового мистецтва, а відомий філантроп та меценат Ігор Воронов люб’язно надав твори зі своєї колекції для експонування в Мистецькому Арсеналі задля підтримки розбудови комплексу.   

Мистецький Арсенал – проект загальнонаціонального значення, що виходить на рівень соціальної відповідальності кожного з нас, і потребує підтримки як держави, так і донаторів, меценатів, спонсорів та широкої громадськості. Лише спільними зусиллями ми можемо створити Музей для майбутніх поколінь. Не буває незначних внесків, адже велике складається з малого, і кожен в міру своїх можливостей може докластися до втілення  спільної мрії про «український Лувр» у життя. 

В рамках проекту 100 ШЕДЕВРІВ СВІТОВОЇ СКУЛЬПТУРИ Мистецький Арсенал ініціює публічну дискусію щодо державного і приватного субсидіювання культурних інституцій та розвитку мистецтва в Україні. Даним проектом Мистецький Арсенал прагне актуалізувати проблему відродження традицій українського меценатства, що складалися століттями від Київських князів до знаменитих родин Ханенків, Терещенків, Тарновських, Симиренків та інших, кому українська культура завдячує збереженням та розвитком. Сьогодні культура та її інституції в Україні гостро потребують опіки та сприяння приватних осіб, небайдужих до її минулого, теперішнього і майбутнього. 

Наталія Заболотна, генеральний директор НКММК «Мистецький Арсенал»: «Наша команда має честь стояти біля самих витоків розбудови одного з найбільших музеїв у Європі, який має шанс стати предметом національної гордості. Однак, у процесі його формування ми стикаємося і відчуваємо усі проблеми музейної галузі України, яка сьогодні, як ніколи, гостро потребує підтримки з боку держави та широкої громадськості. 
Впевнено можемо констатувати, що Мистецький Арсенал протягом двох із половиною  років активної подвижницької діяльності став справжнім центром тяжіння для сотень тисяч киян та гостей нашої країни. Гучні мистецькі акції, пізнавальні проекти, яскраві виставки та фестивалі – ARTKYIV contemporary, Великий Скульптурний Салон, Книжковий Арсенал вже стали брендами культурного життя країни. Ініційована Мистецьким Арсеналом Київська міжнародна бієнале ARSENALE зафіксувала Україну на культурній мапі світу. Водночас, Мистецький Арсенал – це  грандіозне приміщення, яке перебуває у процесі ревіталізації та потребує значних ресурсів – фінансових, технічних, кадрових…». 

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» впродовж трьох років активно працює з метою підтримки діяльності та розвитку Мистецького Арсеналу, створюючи програми та проекти, які консолідують навколо Мистецького Арсеналу однодумців та усіх небайдужих до його майбутнього людей. Завдяки фонду формується Клуб Друзів Мистецького Арсеналу, що об’єднує благодійну діяльність  українських та міжнародних організацій, фондів та приватних осіб, до якого можуть приєднатися всі охочі бути причетними до створення наймасштабнішої культурної інституції країни.  Імена благодійників фіксуються на віртуальній стіні Мистецького Арсеналу в рамках унікального інтернет-проекту, реалізованого Фондом. Детальніше з діяльністю Фонду та умови, на яких можна приєднатися до благодійних програм та проектів можна дізнатися на сайті http://art-arsenalfund.org 

VIP Preview проекту відбудеться у форматі благодійного вечора на підтримку Мистецького Арсеналу. 

Будемо вдячні, якщо Ви придбаєте благодійний квиток вартістю 300 грн., або, здійснивши внесок у розмірі 1000 грн., отримаєте картку та преференції Клубу Друзів Мистецького Арсеналу: art-arsenalfund.org/friendsclub/conditions/. Також Ви можете залишити своє ім’я на віртуальній стіні Мистецького Арсеналу, здійснивши внесок у 50 грн. 
Зібрані кошти спрямовуються на розбудову Мистецького Арсеналу


Виставка «100 ШЕДЕВРІВ СВІТОВОЇ СКУЛЬПТУРИ» 
НКММК «Мистецький Арсенал»
Дати:  12 квітня – 12 травня 2013
Вхід на виставку:  60 грн., пільговий квиток – 30 грн.
Графік роботи експозиції: 11:00 – 20:00 без вихідних 

Члени Клубу Друзів Мистецького Арсеналу традиційно мають право входу за клубними картками на всі проекти в будь-який час.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 апреля 2013