234
флюгеры львова

Michał Milczarek Trio та гурт Dwooto на ХІ Міжнародному фестивалі “Флюгери Львова”

Сб, 11 мая 2013
Львов, Украина
пл. Ринок [на карте]

Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» традиційно проводиться у самому серці Львова - дворику Ратуші. Це фестиваль, на якому люди танцюють під джаз, який може з самого ранку зібрати сотні слухачів, фестиваль, що дарує радість і затишок всім, хто цінує якісну музику.Цьогоріч свято даруватимуть музиканти з України, Польщі, Словаччини, Казахстану...


«Прокидання з ГИЧ Оркестром» відбудеться недільного ранку 12 травня.
Також цього року «Флюгери Львова» співпрацюють із Міжнародним фестивалем «ROCK NOCĄ» (м. Зелена Гура, Польща), відбираючи рок-гурти із Західної України, та влаштовують 9 травня рок-день у рамках «Флюгерів».

Michał Milczarek Trio 

Michał Milczarek - гітара
Bartek Łuczkiewicz - бас
Mateusz Modrzejewski - перкусія


"Michał Milczarek Trio" грає імпровізаційну музику, яка межує із ф’южн і сучасним джазом. Діапазон музичних інспірацій тріо дуже широкий, тому в його творах можна знайти елементи блюзу, психоделіки та електроніки. У 2012 році музиканти самостійно випустили EP альбом "The Big Game". На початку 2013 року "The Big Game" через портал AxunArts посів третє місце місце в рейтингу кращих польських релізів. Зараз музиканти гастролюють Польщею та за її межами у рамках "The Big Game Tour 2013".

Dwooto

Maciej Dziedzic – перкусія

Bartek Łuczkiewicz – бас-гітара

Marek Tarnowski – акордеон

Tomasz Piątek – саксофон

Dwooto  було засновано 2007 року у Любліні. Спільний інтерес до балканської музики і джазу та постійний пошук нового, нетрадиційного звучання інструментів, підкріплені класичною музичною освітою, створює власний особливий стиль Dwooto. Використовуючи як сучасні модулятори звуку, так і традиційні інструменти, Dwooto грає музику на кордоні між фолком, джазом та d'n'b. 

10 травня, п’ятниця (виступи від 18:00) 

Michał Milczarek Trio (Польща)

11 травня, субота (виступи від 18:00) 

Dwooto (Польща)© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 апреля 2013