107
ЄВРО: дві країни – одна історія

ЄВРО: дві країни – одна історія

Вс, 30 июня 2013
Киев, Украина
вул. Б. Хмельницького, 7 [на карте]

Унікальний міжнародний фото­проект висвітлює найбільш масштабну спортивну подію за роки Незалежності, що об’єднала мільйони вболівальників із десятків країн, – Чемпіонат Європи з фут­болу EURO 2012.


Знімки чотирьох визнаних фотокореспондентів з Польщі та України - це яскравий спогад про футбольне свято, карнавал емоцій та при­страстей вболівальників, що вирували у червні 2012, представлені у різноманітті поглядів і оптик сприйняття ЄВРО.

На виставці глядачі побачать як фотографії матчів, що відбувалися у польських та українських містах, так і бурхливе життя цих міст, що змінили на місяць своє обличчя. 

13 червня 2013 (четвер) 18:00

Відбудеться відкрита зустріч із авторами та куратором проекту, на якій вони поділяться своїми спогадами та досвідом праці під час ЄВРО. 

Фотографи, які взяли учать у проекті, мають багатий, але досить різний професійний досвід:

Михайло Чернічкін професійно висвітлює спортивні події вже майже сорок років (в тому числі фотографу­вав усі Олімпійські ігри, в яких бра­ли учать спортсмени України). Спортивною фотографією інтенсивно займається й Адам Нуркевич, який заснував фотоагенцію «Mediasport», а також є співзасновником Польського Клубу Фотожурналістів.

Натомість Маріуш Форецький працює в сфері документальної фотографії. ЄВРО він побачив під кутом найрізноманітніших емоцій вболівальників та змін у міському просторі, у зв’язку із проведенням ігор. Костянтин Чернічкін, який працював як над документальними проектами для друкованих ЗМІ, так і фотографом агенції Reuters, зафіксував матчі в усіх українських містах ЄВРО й життя вболівальників, що вирувало й за межами стадіонів. 

Вхід на відкриття – за запрошеннями. Інші дні – за умовами Музею історії міста Києва

Музей працює Пн. 10.00-16.00; Вт.- Нд. 10.00-20.00

Акредитація для преси: Тетяна Артушевська  tatiana.artuszewska@instytutpolski.org  278-30-65

Польський Інститут у Києві, Музей історії міста Києва запрошують на польсько-українську виставку фотографій

“ЄВРО: дві країни – одна історія

13 – 30 червня 2013 року

Музеї історії міста Києва (Київ, вул. Б. Хмельницького, 7)

Відкриття 12 червня (середа) 18:00

Фотографії:

Маріуш Форецький, Адам Нуркевич PL

Костянтин Чернічкін,  Михайло Чернічкін UA

Куратор проекту – Олександр Михед


 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 09 июня 2013