116
Виставка «Маестро лінії Валерій Самохвалов» у ДХМ

Виставка «Маестро лінії Валерій Самохвалов» у ДХМ

Вс, 21 июля 2013
Днепр, Украина
вул. Шевченка, 21 [на карте]

26 червня о 16:00 в Дніпропетровському художньому музеї відкривається виставка «Маестро лінії Валерій Самохвалов»


Валерій Володимирович Самохвалов народився 21 вересня 1939 року у Дніпропетровську. Мистецьку освіту здобув у Дніпропетровському державному художньому училище (викладачі – Г. Г. Чернявський, К. С. Беркута), яке закінчив 1961 року. З 1985-го художник стає постійним учасником обласних та республіканських виставок. 1989 року став членом Спілки художників СРСР. Твори Валерія Самохвалова зберігаються у музеях і приватних колекціях України та більше ніж 30 країн світу.

На виставці «Маестро лінії Валерій Самохвалов» представлено близько 40 графічних творів останніх років. У якій би графічній техніці не працював майстер (олівець, вугілля, акварель), його твори, виконані «на одному подихові», «одним розчерком олівця», завжди можна впізнати за характерною манерою виконання, їх неможливо переплутати з графічними аркушами інших майстрів.

Твори Самохвалова вражають чіткими, бездоганно вишуканими лініями, які ми бачимо у кожному аркуші. Вони захоплюють, надихають, створюють незабутні відчуття.

Вдивляючись у дивовижні лінії, легко фантазувати і вгадувати у контурах фігур силу природи, біблійні та міфологічні сюжети, ніжність, загадковість та любов.

Виставка «Маестро лінії Валерій Самохвалов» працюватиме у ДХМ по 21 липня.

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Тел.: 744-60-35, 47-33-38 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 25 июня 2013