6412
Carpathian Alliance Metal Festival 2013

Carpathian Alliance Metal Festival 2013 (Программа фестиваля)

Сб, 27 июля 2013
Львов, Украина
поселок городского типа Славское [на карте]

Идея организации и проведения мощного фестиваля экстремальной музыки на склонах Карпат зародилась у нас уже достаточно давно, однако лишь в 2011 году нам удалось провести ряд мероприятий и переговоров для ее воплощения в жизнь.


Стилистически новый проект пока охватит направления FOLK/PAGAN/BLACK METAL и будет происходить не в долине или лесу, а непосредственно на одной из удивительнейших вершин украинских Карпат - горе Высокий Верх, на высоте более чем 1000м. над уровнем моря, среди седого пралеса, мглы и тяжелых туч.

Международный фестиваль CARPATHIAN ALLIANCE METAL FESTIVAL будет расположен на территории туристического комплекса "Захар Беркут" в поселка Славское.

ПРОГРАММА Carpathian Alliance Metal Festival 2013:

26.07.2013
1. Paganland (Ukr)
2. Incursed (Esp)
3. Drakum (Esp)
4. Stribog (Cro)
5. Cruachan (Irl)
6. Korpiklaani (Fin)
7. Eluveitie (Ch)

27.07.2013
1. Nahemoth (Ukr)
2. Manheim (Cro)
3. Darkend (Ita)
4. Nokturnal Mortum (Ukr)
5. Shining (Swe)
6. 1349 (Nor)
7. Immortal (Nor)

Хочемо проінформувати, що починаючи з цього року компанія Global Promotion, в особі фестивалю Carpathian Alliance Metal Festival, починає підтримувати боротьбу з екологічними проблемами в Карпатському регіоні.

Девізом Carpathian Alliance Metal Festival 2013 буде слоган "We're against deforestation in Carpathians" ("Ми проти вирубки лісів у Карпатах"). Усі наступні фестивалі так-же будуть присвячені іншим екологічним проблемам в Карпатських горах.час проведення фестивалю ми будемо збирати кошти для благодійних організацій, що займаються проблемами екології в Карпатському регіоні та Європі.

Ми вважаємо, що наш фестиваль і Ваша участь зможуть привернути увагу локальних і не тільки влади до проблем екології в Карпатському регіоні і ми ще раз покажемо всім, що метал - це не тільки зло, але цивілізовані і свідомі люди, які беруть участь у суспільному житті нашої планети.

Все фестивали 2013© md-eksperiment.org

Опубликовано: 03 июля 2013