311
Былины Древнего Киева в парке киевская русь

Мегафестиваль «Билини Древнього Києва ІХ-ХІ століть»

Вс, 18 августа 2013
Киев, Украина
Украина, Киевская область, Обуховский район, село Копачов [на карте]

16-18 серпня у «Парку Київська Русь» відбудеться наймасштабніший захід реконструкції Древньої Русі часів раннього Середньовіччя – VІ Міжнародний мегафестиваль «Билини Древнього Києва ІХ-ХІ століть».


Захід збере понад 700 учасників – реконструкторів, ремісників, артистів – та тисячі глядачів з усієї Європи. Фестиваль приурочений до 1025-річчя Хрещення Русі та 1150-річчю створення слов’янської азбуки.

У програмі фестивалю – відтворення історичних битв, богатирські забави, кінно-трюкове шоу, реконструкція стройового руху, театралізовані постановки, ярмарка майстрів та багато-багато іншого.

Окрім того, гості зможуть пограти у давні слов’янські ігри, долучитися до обрядів наших пращурів та ознайомитися з культурою постійних супутників Київської Русі – кочових народів.

У таборі реконструкторів буде до деталей відтворено побут наших пращурів у ІХ-ХІ ст. Тут можна буде ознайомитися із прадавніми ремеслами на майстер-класах із виготовлення музичних інструментів, фарбування індіго, видування скляних намистин та інших.

Відбудеться також презентація унікальної колекції коней кращий світових історичних порід, зібраних у Конюшні князя Володимира в «Парку Київська Русь». Відвідувачі дізнаються низку цікавих фактів про них та зможуть зробити оригінальну фотосесію з породистими кіньми.

Працюватимуть дитячий майданчик, лучний тир, княжий монетний двір та середньовічна костюмерна.

Увечері на гостей чекають заворожливі видовища – масова нічна битва, вогняні шоу, святковий феєрверк та етно-дискотека під виступи кращого гурту середньовічної музики «Сколот» (Росія).

Фестиваль «Билини Древнього Києва IX-XI століть» подарує захоплюючу подорож крізь століття!

«Парк Київська Русь» розташований в с. Копачів, Обухівський район, Київська область.

Дістатися до парку можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

Парк відкритий з 10:00.

Початок програми о 13:00.

Вартість вхідного квитка - 100 грн, для пенсіонерів - 50 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.
Офіційний сайт: http://www.parkkyivrus.com/

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 16 июля 2013