626
інтреракція “ЖЛОБ-АРТ”

інтреракція “ЖЛОБ-АРТ” у Львові

Вт, 28 февраля 2012
Львов, Украина
просп. Свободи 6 [на карте]

З 1-28 лютого у Львові демонструватиметься найнеоднозначніша «contemporary art»  інтреракція «Жлоб-арт», яку у минулому році визнали третьою за значимістю серед культурних проектів в Україні від Галереї Незалежного Мистецтва ANTIN’S COLLECTIONS, привезениа з самого серця Троєщини! Живі скульптури та мертві інсталяції, жлобів, що дивляться з полотен самих резонансних митців України!
Музичний супровід прямою поставкою з маршруток міжміського сполучення! 

 


 

 “ЖЛОБ-АРТ” націлена не на звеличення жлобства та його артефактів у мистецтві і навіть не на сарказм стосовно цього явища. Це таке собі дослідження жлобів та жлобства у всіх його проявах в минулому ( та, повірте, і в теперішньому), коли глядачу пропонується подивитись, оцінити, помацати “жлобізм” і зробити свої висновки.

Проект складатиметься з виставки візуального мистецтва, живих інсталяцій, показу «жлобських» мод, концерту гурту та геппенінгів за участю художників, акторів, музикантів, ді-джеїв та самих глядачів.
• Візуальне мистецтво.
Виставка художників- членів анархічного угруповання Союз Вольних Художників «Воля або смерть» буде представлена роботами Івана Семесюка, Олекси Манна, Сергія Коляди, Андрія Єрмоленка, Сергія Хохла, Ніни Мурашкіної, Романа Мініна, та роботами художників Руслана Тремби, Оксани Левчені-Костянтиновської, Стаса Волязловського.
• Інсталяції.
ІНТЕРАКТИВ! Вашій увазі буде представлена жива інсталяція «Жлобопарк. Тваринолюди», яка забезпечить ефект повної відео-аудіо-присутності в місцях тотального скупчення жлобства. Відвідувачі матимуть можливість взяти участь у інтерактивних інсталяціях, зробити фото з жлобо-представниками, а також ВПЕРШЕ внести СВІЙ вклад у проект Антона Мухарського.

Львів

Музей-ресторан «Сало» (просп. Свободи 6/8)

Відкриття 1 лютого о 19:00© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 января 2012