252
Запрошуємо на творчу зустріч з Марією Яненко!

Запрошуємо на творчу зустріч з Марією Яненко!

Ср, 21 августа 2013
Днепр, Украина
вул. Шевченка, 21 [на карте]

21 серпня о 14:00 у Дніпропетровському художньому музеї відбудеться творча зустріч з майстринею петриківського розпису Марією ЯненкоЗахід відбудеться до Дня Незалежності України


Майстриня поділиться секретами своєї творчості та покаже, як вона створює «петриківські» квіти. Відвідавши захід, гості зможуть також переглянути твори на виставці та дізнатися цікаві факти з історії славетного петриківського розпису.

Нині у Художньому музеї триває персональна виставка Марії Яненко. В експозиції репрезентовано біля 100 творів, виконаних на різних матеріалах – папір, полотно, дерево. У своїх творах Марія Яненко оспівує красу та багатство природи рідного краю.

Марія Іллівна Яненко – членкиня Національної спілки художників України, майстер народної творчості. Навчалася у Петриківській дитячій художній школі ім. Т. Я. Пати (вчитель – Ф. С. Панко) та у Дніпропетровському художньому училищі (вчитель – В. М. Шпиганович).

Твори Марії Яненко зберігаються у Дніпропетровському художньому музеї, Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д. І. Яворницького та Національному музеї українського народного декоративного мистецтва (м. Київ), у приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Тел. 744-60-35, 47-33-38          © md-eksperiment.org

Опубликовано: 20 августа 2013