128
концерт Paula&Karol, Польща 5 березня

концерт Paula&Karol, Польща

Сб, 10 марта 2012
Киев, Украина
пл. Бессарабская, 2 [на карте]

Paula&Karol — не лише дует засновників гурту, Поли Бяльскої (Paula Bialska) і Кароля Стшемєчни (Karol Strzemieczny), це сім'я варшавських музикантів, які останні два роки однаково завойовують серця слухачів як на території Польщі, так і за її кордоном.


Після першого студійного альбому (Overshare, 2010) польські ЗМІ називали гурт «відкриттям року» і «найбільш цікавим і важливим дебютом на польській альтернативній сцені». The Guardian включив їх до свого списку «Звуки світу’2011», написавши: «Пола і Кароль є новими супергероями Польщі — якщо ви прийдете на їхній концерт, вони напевне розіб’ють вам серце, але змінять його на краще».

Минулого року, крім виступів на найвідоміших польських фестивалях, Пола і Кароль представляли Польщу на численних музичних подіях у Німеччині, Нідерландах, Франції, Великобританії, США і навіть Ісландії В Україні вони дебютували у вересні минулого року на фестивалі UA/PL Alternative Music Meetings, залишивши по собі найкращі враження. На початку цього року після українського туру гурт планує гастролі в Німеччині, США і Канаді, а також запис свого другого альбому.

10 березня

Киев, пл. Бессарабская, 2
            +38 044 235 73 66      
            +38 067 232 64 00 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 27 января 2012