94
Афиша

Фотовиставка "День-2011": "Жива історія"

Пн, 20 февраля 2012
Житомир, Украина
вул. Велика Бердичівська, 40 [на карте]

До 20 лютого у приміщенні Житомирського державного університету ім. І. Франка (1-й корпус, 2-й поверх) буде проходити фотовиставка "День-2011", приурочена до 15-річчя газети "День".


Щорічний фотоконкурс, який "День" проводить з 1999-го року, - один із низки соціальних проектів газети. У координатах "Дня" немає "маленьких українців", тому у конкурсі беруть участь як професіонали, так і аматори з усіх куточків України. Щороку виставка "Дня" подорожує Україною. "Народна галерея" цього року знову прибула до дружнього міста Житомира. 

Фотографія в "Дні" - не просто ілюстрація, а водночас і контекст, і підтекст. Із цього бачення, вибудуваного головним редактором Ларисою Івшиною, і виріс Міжнародний фотоконкурс, який щороку завершується масштабною експозицією найкращих робіт. 

Тема цьогорічного Міжнародного фотоконкурсу - "Жива історія". Традиційні номінаціі - "Події", "Особистості", "Український світ", "Життя як воно є", а також номінація "Світ очима дітей", яка представляє роботи юних фотографів до 18-ти років. Цього року переможці номінації "Світ очима дітей" отримали відзнаки від голови Представництва дитячого Фонду ООН в Україні.

Традиційно всі відвідувачі фотовиставки зможуть відчути себе членами журі, віддавши свій голос за найцікавішу, на їх погляд, світлину. 20 лютого, у день закриття експозиції, за результатами глядацького голосування буде оголошено володаря титулу лідера глядацьких симпатій, якого оберуть жителі Житомира.

Експозиція працює з 9:00 до 18:00.

Вхід вільний. © md-eksperiment.org

Опубликовано: 02 февраля 2012