Los Colorados

Голосовать за Los Colorados. Лучший музыкальный клип 2016
Гурт «Los Colorados»

Рік створення – 2007

Жанр – полька-панк

Учасники – Руслан Приступа, Ростислав Фук, Сергій Масик, Олег Петришин.

Гурт, так само як і кліп були створені спонтанно на репетиційній базі у Тернополі: гурт – раніше, кліп пізніше)

Для пересічного споживача ця молода тернопільська ватага вмить стала відомою після їхнього дотепу-переспіву на забійник Каті Перрі «Hot & Сold»: у прочитанні Колорадосів ця співанка стала іменуватися «Пісня Каті Перової “Ти гарячий і холодний”». А було то так.

Якось на одній забаві хлопаки з гурту почули тоді ще свіжий гіт американської співунки. Гудці відразу взялися собі на репетиції набринькувати це награння. Спочатку твір був в повноцінній «електричній» версії. Незабаром ватагу ЛОС КОЛОРАДОС запросили в гості на місцевий тернопільський телеканал Смайл ТіВі, де попередньо попросили їх зіграти щось налегко, позаяк нема технічної можливости якісно вивести в етер рок-звучання команди.

«Тоді ми дістали для нашого соліста баян (якого він не тримав вже бозна-скільки років), для басиста – контрабас, на якому він взагалі ніколи не грав, ще бубна якогось дірявого відкопали, − згадують чільник ватаги Руслан Приступа і гітарист Ростик Фук. − Злабали три репетиції “бумц-бумц”, і пісня Каті Перової була готова».

Несамовитого перцю тому незабутньому видиву підсипала і глузувата англійська вимова ватажка КОЛОРАДОСІВ. Річ в тім, що він взагалі не володіє англійською, а текст завчив за папірцем, який підготував йому гітарист Ростик: англійські слова там були написані нашими великими буквами:))

Після знімання на місцевому ТБ, гудці відзняті телекадри навмисно дещо «зістарили»: зробили їх чорно-білими з притаманним давнім кіноплівкам «дощичком» і виставили це видиво на Ю-Трубі. Невдовзі кількість переглядів сягнула у світі спочатку поозначки 1млн, а потім і цілих два!

Разом з небаченою кількістю переглядів на Ю-Трубі та показі ЛОС КОЛОРАДОСІВ на американському ТБ, тернопільську ватагу відзначала і сама Кейті Перрі, розмістивши потішне відео у своєму мереж-щоденнику (запис від 23 березня 2009 року). Її відгук про «тетильківецький гурт» був стислий, але ємний: «inspiring» − тобто по-нашому можна перекласти як наснажливо, натхненно; те, що надихає.

Отож, задум склепати гурт виник у 2006 році під час дружніх посиденьок. Хлопці тоді «репетували» на спільній базі з іншою зграєю. Після одних таких чергових виправ, які завжди супроводжувалося творчим бешкетом, музи́ки залишилися після себе, м'яко кажучи, безлад. Наступного ранку інша група, яка прийшла собі на вишколювання, коли побачила той гармидер, вигукнула: «Що ж ви за шкідники такі, наче ті жуки, бардак залишили за собою?!» Отоді, власне, і виникла назва ватаги – ЛОС КОЛОРАДОС.

В суголос «сільськогосподарській» назві ватаги, більшість пісень ЛОС КОЛОРАДОС присвячено агро-тематиці: назви відомих забійників звучать, як Помідори, Корова, Рілля. Хоча присутня і жіноча гілка: Тьотя Люба, Циці-годівниці. За визначенням самих учасників гурту, вони грають агро-рок. У їхніх співанках велику частку посідає дотеп, жарт та висміх, і задля втіхи у пісні часто встромляються смішно переграні/переспівані уривки з відомих гітів. Однак часто-густо слухач не завжди в змозі вловити повчальний смисл у текстах ЛК.

«У нас є і сумні пісні, але чогось людям вони все одно смішними здаються, − повідає гітарист Ростик Фук. − Наприклад, “Корова здохла”. Це ж реквієм за коровою! А люди: “Ха-ха-ха, корова здохла, які смішні тексти пишете”. А в селі, думаєте, так просто, коли корова здихає? Ага, купи зараз нову. Це як трактора нового купити!»

Геоґрафія виступів ЛОС КОЛОРАДОС розкидана від континенту до континенту: від Канади до України. Гурт частіше грає на виїзді, аніж у рідному «файному місті» Тернополі. За роки свого існування гурт щільно попоїздив містами, містечками та селищами Західної України, неодноразово брав участь у дійствах Центральної та Східної України, наприклад, на забаві «Гуляйполе». Знаково, що КОЛОРАДОСАМ випала честь стати першою «живою» рок-боївкою на Казантипі! Крім того вони встигли поколесити майже всією Європою та вдарити в гуслі у Торонто.

Піснезбірня ЛОС КОЛОРАДОС налічує на поточну мить під чотири десятки пісень, які вільно гуляють мережжям у вигляді студійних і чернеткових. Гурт підписав контракт зі звукозаписувальною компанією Motor Music (знаною, зокрема, своєю співпрацею з гуртом Rammstein).

Кліп на пісню "Тілько ві Львові" став одним з офіційних рекламних відеороликів Львова.

Хлопці встигли випустити альбом «Move it» в Німеччині, а також «Шміраки» в Україні. Іде робота над третім студійним альбомом.

СКЛАД:

Руслан «Приступнік» Приступа − спів, гітара, баян

Ростислав «Рослик» Фук − гітара, вусла, підспів

Сергій «Хуна» Масик − бас-гітара, контрабас, підспів

Олег «Грубий» Петришин − ударні, бу́хало, підспів


Читайте также