Концерт Чотири пори року. Львівська філармонія

Концерт Чотири пори року. Львівська філармонія. Афіша 2019

Антоніо Вівальді і Астор П’яцолла – різні епохи, різні культури, різні стилі.

Що ж об’єднує цих грандіозних композиторів? Адже вони були дітьми свого часу, що, наче дзеркало, відображали та втілювали найкращі традиції своїх країн. Співучої і витонченої Італії та запальної, пристрасної Аргентини.

То що ж спільного у таких різних митців? - Одна безумовна і всеохоплююча любов до Музики!І глибока філософія творчості, яка дивним неосяжним чином поєднується із простотою та всім зрозумілими концепціями. Можливо тому, що Мудрість завжди на поверхні…

«Чотири пори року» із XVII століття і «Чотири пори року в Буенос-Айресі» з століття минулого. Наче примарним мостом між часами поєднує ці епохи вічне коло буття. Прекрасно різнобарвне і надійно одноманітне одночасно. Весна, літо, осінь, зима і… знову весна.

Пориньте у філософський та одночасно, близький, прозорий, чистий світ музики!

23 та 24 січня Львівська національна філармонія представляє проект, що вразить слухача естетикою і глибиною! «4+4 Чотири пори року»!

Поспішайте! Неймовірна можливість подарувати мистецьку насолоду собі і своїм близьким: купляючи квитки через наш сайт, отримайте знижку 25% за промокодом 4seasons*!

*Акційна пропозиція діє лише на квитки на концерти 23-24.01 придбані через сайт філармонії


Читайте также