23-04-2019 Театр 196

Афіша травень 2019. Театр Воскресіння

Репертуар на травень. Театр Воскресіння. Афіша Львів 2019

Львівський академічний театр Воскресіння

Репертуар на травень 2019р.

субота 11 травня

неділя 12 травня

поч. о 18.00

«Весела корчма»

за мотивами оповідань Шолом-Алейхема

(музична комедія, 1год.30хв)

пятниця 24 травня

поч.о 19.00

субота 25 травня

поч. о 18.00

«Він, вона, вікно, покійник» Р.Куні

(комедія, 2 год.30хв)

неділя 26 травня

поч. о 18.00

«Поїзд зі Львова» Я.Федоришин

(мюзикл,1 год.)

Афша травень 2019 Театр Воскресння

ВЕСЕЛА КОРЧМА

Львівський академічний театр «Воскресіння» запрошує на музичну комедію «Весела корчма», за мотивами оповідань Шолом-Алейхема. Ця вистава отримала нагороду від журі на конкурсному VI Міжнародному фестивалі «Сусіди» в Любліні (Польща). Це колоритна вистава, наповнена танцями, єврейською музикою, гумором і смішними діалогами неодмінно додасть Вам хвилю позитивного настрою у ці дні.

театр Воскресння Весела корчма

Вистави відбудуться : 11 та 12 травня о 18.00

Ціна квитків: 120 грн.

Він, вона, вікно, покійник

Львівський академічний театр "Воскресіння" всіх запрошує на перегляд комедії "Він, Вона, Вікно, Покійник". Зміст цієї п’єси дуже інтригуючий і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів. Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім… Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції. Словом усе те, за що ми любимо театр.

вистава Вн вона вкно покйник

Вистави відбудуться 24 травня о 19.00, 25 травня о 18.00.

Ціна квитків: 120грн.

Поїзд зі Львова

Вистава побудована на ретро-музиці 20-40-их років 20 ст. Львова. У виставі звучить жива музика і живе виконання пісень акторами театру. Ностальгічні спогади двох старших людей про події, які відбувались в 20-40 роках у Львові. Ці спогади і світлі, оскільки вони були тоді молодими, і водночас гіркі, тому що їх торкнулась тоді війна і переселення на польські землі, а також в Сибір. Вистава – це потяг в минуле, яке дуже насичене активними подіями того часу, які виражені в жанрі зйомок німого фільму. Глядач почує чудові пісні того часу, побачить видовищні сцени, які насичені пластичними акторськими номерами.

вистава Позд з Львова

Вистава відбудеться: 26 травня о 18.00

Ціна квитків: 120грн.

Квитки продаються в касі театру Воскресіння.


Читайте также