23-01-2020 Всё о музыке 91

Конкурс пісень на слова Тараса Шевченка

Конкурс пісень на слова Тараса Шевченка. Афіша Київ 2020

Конкурс пісень на слова Тараса Шевченка розпочинає прийом заявок

Всеукраїнський конкурс "Ше.Пісня 2020" розпочинає прийом робіт. Вже вп’яте відбуватимуться змагання кращих авторів музичних композицій на слова Тараса Шевченка. Десять кращих учасників отримають змогу взяти участь в урочистому гала-концерті, який традиційно проводиться у Києві 9 березня, у день народження Кобзаря.

Переможці отримають дипломи та статуетки, а їхні виступи будуть транслюватися у прямий ефір на сторінці популярного українського фестивалю «Ше.Fest». Крім того, організатори нададуть виконавцям відео з виступів у хорошій якості, які в подальшому можна буде долучити до своїх творчих портфоліо.

Конкурс псень на слова Тараса Шевченка

Заявки на участь приймаються до 20 лютого в режимі онлайн, форма для реєстрації доступна за посиланням http://bit.ly/she_song_2020

Учасники можуть спробувати свої сили у номінаціях «Гурти», «Барди (співана поезія)», «Вокальні колективи» (до 20 людей).

До конкурсу приймаються як професійні, так і любительські аудіо- та відеозаписи. Єдиною вимогою до любительського контенту є пристойна якість, достатня для того, щоб оцінити пісню.

Конкурс псень на слова Тараса Шевченка

23 лютого композиції будуть розміщені на YouTube-каналі «Ше.Fest'у», де всі користувачі зможуть долучитися до голосування, поставивши свої «вподобайки». Долю призових місць разом із глядачами будуть вирішувати компетентні члени журі — відомі українські культурні діячі та митці.

Одна із важливих умов участі в конкурсі — дотримання авторського права. Музика до поданої композиції має бути написана самим учасником або передана йому в постійне користування композитором.

Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс «Ше.Пісня» був заснований фестивалем Тараса Шевченка «Ше.Fest» у 2016 році до 202-го дня народження Кобзаря.

За ці роки участь у конкурсі взяли кілька десятків колективів та сольних виконавців з усієї країни. Переможцями різних років були гурти NAOMI, Go-A, Mysterya, TaRuta, «Сонце», Banderas Blues Band, «Рутенія», «Тобі здалося»; були відзначені нагородами самобутні барди Богдан Тарасюк, Володимир Пироженко, Слава Котов, Віталій Радиш та інші.

Кожного року «Ше.Пісня» розширює свою географію, а до складу учасників долучаються нові непересічні виконавці, імена яких добре відомі українським меломанам.

Координатор проекту: Ігор Двигало

тел. 063-618-45-19


Читайте также