HumanKind Fest — фестиваль, що відкриває таланти юних музикантів України

В Києві вперше пройшов новий дитячий музичний фестиваль HumanKind Fest

Ініціаторкою та меценаткою проєкту стала співачка, Міс Всесвіт Україна 2023, посол доброї волі ООН Ангеліна Усанова та її благодійний фонд

2 грудня в Києві вперше пройшов новий музичний фестиваль HumanKind Fest, що був заснований задля допомоги у творчому розвитку талановитих дітей під час війни.

На сцені концерт-холу “Caribbean Club” виступили десять музично обдарованих дітей-фіналістів у віці від 10 років до 14 років зі всієї України. В межах конкурсної програми фестивалю кожен з учасників та учасниць представили себе та свій талант, наживо виконав одну з популярних пісень відомих та улюблених українських артистів. У виконанні дітей прозвучали хіти Володимира Івасюка, Тіни Кароль, SHUMEI, NK, гурту “Антитіла”, Миколи Мозгового, Олександра Пономарьова, Оксани Білозір та Назарія Яремчука.

Однією з “фішек” фестивалю HumanKind Fest стали виступи конкурсантів у супроводі Kaska Band – музикантів, які співпрацюють із ТОП-зірками України, що надало юним артистам унікального професійного досвіду.

Володаркою гран-прі HumanKind Fest стала десятирічна Таїс Клочкова з міста Київ, яка виконала пісню “Водограй” авторства Володимира Івасюка та вразила членів журі яскравим, чуттєвим та щирим виконанням та артистичністю на сцені.

За умовами фестивалю Таїс отримає професійну продюсерську та промо підтримку, запис нової пісні та її ротацію на радіо. Все це стане вагомим внеском у початок побудови майбутньої зіркової кар’єри молодого артиста.

Лауреатами фестивалю стали Дарʼя Піскарьова, Надія Лєснікова, Каріна Коцюбинська, Олександра Демченко, Михайло Ципін, Богдан Кучерук, Анастасія Пʼєх, Артем Манжура та Катерина Остапчук. Вони отримали цінні призи, а також авторську лекцію про історію музики від продюсера Павла Шилька, що збігається з освітньою місією фестивалю.

Ініціаторкою та меценаткою проєкту стала посол доброї волі ООН, музикантка та співачка Ангеліна Усанова, яка чудово розуміє важливість підтримки юних талантів під час війни, адже і сама з дитинства займається музикою, співами та є авторкою пісень. У 8 років Усанова вже виступала зі своїм дебютним сольним фортепіанним концертом, зігравши твори Баха і Бетховена, брала участь у великому конкурсі юних піаністів. С тих пір, бувши школяркою, Ангеліна щорічно брала участь у конкурсах і концертах як піаністка і композитор, здобуваючи премії українських та міжнародних конкурсів.

“У моєму дитинстві музика стала порятунком і провідною зіркою. Я точно знаю, що вона, навіть у найтемніші часи, допомагає зосередитися на красі, добрі та мистецтві. Сьогодні, коли наш народ переживає такі тяжкі випробування, займатися творчістю нелегко. Але саме тому, що музика лікує та дарує надію на світле майбутнє, хочеться подарувати дітям України цей інструмент — чудові ліки для вираження емоцій, для набуття сенсу та мети в житті, – розповідає Ангеліна Усанова. – Наш музичний фестиваль Humankind Fest стане платформою, яка допоможе їм побудувати своє майбутнє в улюбленій професії”.

Пані Усанова сподівається, що завдяки виступам на професійній сцені молоді таланти зможуть не лише розкрити себе, а в майбутньому надавати допомогу тим, хто потребує підтримки, дітям, які переживають важкі часи.

Організатором заходу виступила команда української національної професійної музичної премії YUNA на чолі з продюсером Павлом Шильком.

“Сам факт виступу на такому рівні є важливим складником набуття професійного досвіду для будь-якого початківця, до того ж всі учасники отримають заохочувальні призи від партнерів заходу, відтак переможених у фестивалі не буде”, розповів Павло Шилько.

Членами журі першого HumanKind Fest стали співачка Анна Добриднєва, співак Діма Лібра, Ксенія Кожевнікова – завідувачка вокального відділення Школи Мистецтв N5, зірковий тренер з вокалу Галина Голубєва – магістр музикології, старший викладач вищої кваліфікаційної категорії  кафедри естрадного співу Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв, яка працювала педагогом по вокалу на телепроєктах "Х-Фактор", "Співають всі", "Україна має талант", "Ти – зірка", а серед її випускників – Макс Барських, Світлана Тарабарова, Аліна Паш та інші, Євгенія Дубова – педагог кафедри естрадного вокалу Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра, педагог з вокалу телевізійних шоу-проєктів на 1+1: “Голос. Діти”, “Голос країни”, “Маскарад”,  Андрій Ігнатченко – музичний продюсер, композитор, засновник лейблу «Iksiy Music», співавтор багатьох суперхітів для таких виконавців як: “KAZKA”, “НеАнгели”, Ірина Білик, Камалія та ін, Олександр Задорожний – ведучий шоу “Ранок на сніданок” на Радіо П’ятниця та Павло Шилько – легендарний український радіо і телеведучій, співзасновник та генеральний продюсер найпрестижнішої національної музичної премії YUNA. Ведучим першого HumanKind Fest став радіоведучий та військовий ЗСУ Серж Гагарін.

Музичний фестиваль HumanKind Fest надалі буде проходити двічі на рік, конкурс обʼєднає на професійній сцені обдарованих дітей з усіх куточків країни та відкриє нові юні таланти. Генеральним медіапартнером фестивалю виступила радіостанція “Радіо Пʼятниця”.

Про Фонд Ангеліни Усанової (Angelina Usanova Foundation)

В основу діяльності Фонду закладено місію допомоги обдарованим дітям у розвитку їх музикальних здібностей та можливості бути поміченими. У рамках цієї концепції Фестиваль є важливою платформою, де талановиті діти можуть проявити себе, надихнути оточуючих та зробити свій внесок у суспільство через творчість, у розвиток культури сьогоднішньої та майбутньої України. Через Фестиваль, творчі конкурси та освітні програми, які підтримує Фонд, діти отримують можливість не лише реалізувати свої мрії, а й відчути себе частиною великої спільноти, де кожен талант, кожен голос важливий.

Фонд Ангеліни Усанової активно займається благодійною діяльністю в Україні, допомагаючи медичним закладам, які опікуються хворими дітьми, притулкам для сиріт і жінок із дітьми, що постраждали від домашнього насильства, біженцям, а також тваринам. Однак основною місією фонду є допомога дітям у розвитку їхнього таланту на ниві музики.

 Усанова вірить, що музичний розвиток не лише допомагає дітям впоратися зі складними моментами в житті та відчути сили творити свою долю, а й закладає фундамент для гармонійного суспільства, де взаємодопомога та співчуття відіграють центральну роль. Фонд прагне до того, щоб кожна дитина, незалежно від її вихідних умов, могла знайти своє місце, відчути підтримку та розвинути впевненість у собі, знаючи, що її зусилля можуть змінити світ.

Read also


Readers' choice
up