02.01.2025
Розваги
eye 1236

5 нових мінісеріалів, які можна подивитися на свята та відпочити

5 нових мінісеріалів

У святкові вихідні дуже хочеться розслабитися і відпочити, поринувши в затишну атмосферу гарних історій. Ми зібрали для вас добірку нових мінісеріалів, які ідеально підходять для повільних вечорів. Тут ви знайдете романтичні, зворушливі та добрі історії, які змусять посміхнутися та зігріють душу.

Великий потенціал

Морган Гіллорі (Кейтлін Олсон) — одинока мати з гострим розумом і видатним IQ, яка під час роботи прибиральницею в поліцейській дільниці несподівано допомагає розкрити заплутану справу і стає консультанткою відділу вбивств. Методи Морган викликають роздратування колег, але її нестандартний підхід та увага до деталей вражають навіть досвідчених слідчих. Втім, унікальний дар приносить не лише успіх: якщо якась загадка потрапляє в поле зору Гіллорі, то жінка стає одержимою, їй потрібно розгадати таємницю незалежно від наслідків. Паралельно Гіллорі намагається справлятися з сімейними труднощами — вона виховує трьох дітей і займається пошуком батька старшої дочки, який давно зник.

"Великий потенціал" - адаптація французького серіалу HPI. Кейтлін Олсон, знайома глядачам за серіалом «У Філадельфії завжди сонячно», робить Морган живою та харизматичною героїнею, яка часом нагадує знаменитого лікаря-діагноста Грегорі Хауса. «Великий потенціал» — це насамперед захоплюючий та добрий детективний серіал, у якому кожен епізод є самостійним розслідуванням. Легко подивитися залпом, але не менш цікаво розтягувати задоволення, поринаючи у справи поліцейського відділення по одній за вечір. Динаміка між героями, гумор та кримінальні інтриги створюють захоплюючу суміш, яку оцінять як любителі детективів, так і ті, хто просто шукає можливість приємно провести час.

Один день

«Один день» — зворушлива історія про двадцятирічні стосунки Емми (Амбіка Мод) та Декстера (Лео Вудалл), що розпочалися із швидкоплинної ночі після випускного в Единбурзі. Вона — тиха мрійниця, яка хоче стати письменницею, він — привабливий гуляка, який підкорює телебачення. Протягом багатьох років шляхи героїв то розходяться, то знову перетинаються. Серіал розповідає про те, що відбувається не лише під час зустрічей, а й між ними. Кожен епізод переносить нас в той самий день, 15 червня, але в різні роки, дозволяючи простежити за змінами як у житті героїв, так і в суспільстві.

На відміну від однойменного фільму 2011 року, серіал глибше розкриває хронологію подій та характери персонажів. Нові персонажи Лео Вудалл і Амбіка Мод вносять свіжу енергію, зберігаючи при цьому атмосферу оригіналу. Зміна епох відбивається не лише у костюмах і декораціях, а й у музичному супроводі, що пожвавлює дух кожного десятиліття. Ця адаптація від Netflix підтверджує: навіть знайомі історії можуть засяяти по-новому.

Правдива терапія

Звичайно, щоб розпочати другий сезон, вам доведеться познайомитися з першим — розповідь починається там, де ми залишили героїв минулого року. Психотерапевт з Лос-Анджелеса Джиммі (Джейсон Сігел) дізнається, що його авторська методика призвела до трагічних наслідків, але все ж таки не перестає нею користуватися. Тим часом Пол (Гаррісон Форд) навчається бути відвертішим, а Габі (Джесіка Вільямс) починає новий розділ життя.

Антистрес-шоу продовжує традиції «Теда Лассо» (серед шоураннерів Бретт Голдстін, виконавець ролі Роя Кента у знаменитому серіалі про футбольного тренера), змішуючи гарний гумор із приємною, розслаблюючою передбачуваністю. Вже знайомі герої розкриваються ще більше, а нові додають динаміки. Зрозуміло, Джиммі ще не раз зіткнеться зі складнощами на роботі і зазнає краху у спілкуванні з дочкою (Лукіта Максвелл), але краса «Терапії» в тому, що серіал не намагається дивувати і шокувати — у фіналі все обов'язково буде добре.

Ніхто цього не хоче

Джоан (Крістен Белл) — дотепна ведуча подкасту про стосунки. Разом із сестрою Морган (Джастін Люпе) вона щотижня обговорює перед камерою незграбні побачення, невдалі стосунки та раптові успіхи в особистому житті.
На одній із вечірок із друзями Джоан зустрічає Ноа (Адам Броді), чарівного рабина з непростою романтичною історією. Незважаючи на протилежні погляди на життя, герої поступово роблять зустрічні кроки та намагаються дати почуттям шанс. Але на шляху до щастя стоять не лише особисті переконання, а й тиск оточуючих, які переконані, що Джоан і Ноа нічого не вийде.

Серіал частково ґрунтується на особистому досвіді творця Ерін Фостер, що додає історії щирості. «Ніхто цього не хоче» нагадує одночасно «Погань» та «Секс у великому місті». Насамперед успіх серіалу пов'язаний з неймовірною хімією головних героїв, але важливою тут виявляється роль другорядних персонажів, наприклад, взаємини Морган та брата Ноа Саші (Тімоті С. Саймонс). Для тих, хто сумує за легкими романтичними комедіями з приємними героями та відмінними жартами, цей міні-серіал стане справжньою знахідкою.

Містер Бейтс проти пошти

"Містер Бейтс проти пошти" - гостросюжетна драма, що складається з чотирьох епізодів. Історія заснована на реальних подіях, що стали одним із найгучніших корпоративних скандалів в історії Великобританії.
Алан Бейтс (Тобі Джонс), немолодий субпоштмейстер, стикається з обвинуваченнями в розкраданні коштів через помилку в комп'ютерній системі Horizon.

Незабаром він втрачає все: бізнес, заощадження та надію на те, що колись зможе досягти справедливості. Але все ж таки герой не здається. Якось Бейтс розуміє, що він не один — подібних випадків безліч, просто пошта намагається змусити постраждалих мовчати. Виявивши кілька сотень однодумців, Бейтс вступає у багаторічне протистояння з потужною корпорацією та державною системою, щоб одного разу здобути перемогу.

Серіал, створений Гвінет Г'юз, багато в чому нагадує «Ломку» — це яскрава, ємна і напружена історія про битву простих людей і системи, хіба що фінал у «Містері Бейтсі проти пошти» все-таки обнадійливий. Серіал став чудовим прикладом того, що кінематограф справді може допомагати змінювати світ — одразу після прем'єри у справі субпоштмейстерів відбулися кардинальні зміни, а офіційний представник компанії вперше висловив вибачення на адресу постраждалих. Це не просто захоплюючий детектив, це хроніка людської стійкості, яка не може не надихати.

Read also


Readers' choice
up