І реальність і ілюзія

І реальність і ілюзія

В Арт-центрі Якова Гретера 4 липня відбулося урочисте відкриття нової  виставки «Реальність … Ілюзія?»


Арт-центр відкрив для широкого загалу три нові імена молодих українських художниць в нашому мистецькому просторі.

По-перше це Петра Рубар, яка ввела відвідувачів в свій світ глибинних образів, які нагадують наші іноді абсурдні сновидіння та мрії, які не висловлюються… Очі на портретах дивляться неначе наскрізь, але занурені всередину себе. Це споглядання на обличчях портретів є  дефіцитним в наш час суєти та браку правильних питань … Частину робіт для експозиції Петра Рубар готувала спеціально для Арт-центру на умовах спеціальної програми «Арт-резиденція», коли галерея забезпечує художника всім необхідним, а художник в свою чергу створює унікальні роботи для нашої арт-інституції.

Інша художниця, яку звуть Уляна Нешева, вже відома своїми експресивними роботами,  сповненими драматизму, створила спеціально для цієї виставки нові роботи, які наповнені тонкими душевними переживаннями. Вони наповнені енергією порожнечі. Уляна Нешева експериментує з відчуттям депресії створює захоплюючу, і навіть веселу гру, в яку вона запрошує глядача. Роботи авторки мають характерний стиль впізнаваний для шанувальників її творчості, яких вже є чимало.

Особливий акцент в концепцію виставки додала художниця-інсталятор з Харкова Лілія Ісик, яка зробила в Арт-центрі незвичайну інсталяцію з дзеркал під назвою «Швидкоплинність часу… Ілюзія». Робота представляє круговий рух до вічності, та ілюзію кінцевості.

Відкриття не обійшлося без інших мистецьких проявів. Таїсія Мельник порадувала новою танцювальною постановкою в стилі «контемп». А також з особливо цікавою програмою виступила співачка Лєра Литвинова. Відвідувачі були приємно вражені вокальними здібностями співачки.

Також на відкритті було надзвичайно багато цікавих людей, і навіть можна було побачити аташе з питань культури Палестини Самбіра Абу-Харуба.

За словами директора галереї Арт-центру Якова Гретера Леонори Янко, для якої ця виставка є надзвичайно важливою, як підтримка молодих талановитих українських митців. Таким чином Арт-центр Якова Гетера робить свій особистий вклад в розвиток українського мистецтва в цілому.

Нагадуємо, виставка триватиме до 25 серпня.

Виставка «Реальність ... ілюзія?» в Арт-центрі Якова Гретера (04.07 - 25.08.13)
Читайте также